Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a titkuk azoknak, akik...

Mi a titkuk azoknak, akik kevés pénzből beutazzák a világot?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem erdekli oket, hogy hol alszanak mit esznek, mikor tisztalkodnak.
2018. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek valakit, aki facebook csoportokban gyűjt ismerősöket és náluk szerez szállást, így csak az utazást magát fizeti és sokszor országon belül még viszik is kirándulni.
2018. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem gondolják úgy, hogy utazni csak a legtökéletesebb biztonságban, luxuskörülmények között lehet.


Pedig pl. Indonéziába ugyanúgy lehet eljutni, mint mondjuk Kazincbarcikára. Fogod magad, megnézed, melyik a legolcsóbb/leghatékonyabb közlekedési eszköz, ami arra megy, és felülsz rá. A különbség, hogy ide útlevelet is viszel. Ennyi.


Ahol emberek élnek, ott találsz szállást, ételt, akár munkát is. Csak a nyomorékok rémülnek meg a gondolattól, hogy egy idegen országban ott fognak állni "egy szál minden nélkül". Igen, ott. Azért van az intelligenciád, hogy használd. Hacsak nem az Iszlám Állam területére mentél papi ruhában, sehol nem fognak bántani.

2018. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 21:00


Megkérdezhetem, hogy milyen tapasztalatod van, ami alátámasztja amit leírtál?

2018. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
39%
Az a titkuk hogy ők élményeket vesznek nem pedig a csillogás erdekli őket!
2018. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért létezik egy egészséges középút is, ahol az alapvető emberi higiéniai- és komfortigényeket nem rendeljük alá a mindent felülíró olcsóságnak!!

...és így is beutaztam már a fél világot.

2018. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Még nem vagyok 30, de már jártam ötvenegynéhány országban, életem végére 198 a cél. Rengeteget lehet spórolni azzal, ha nem konkrét helyre akarsz menni, hanem van egy hosszú listád és úgy vadászol repjegyet, valamint, ha költesz olyan baromságokra, mint business class, extra lábtér, priority boarding, szállodák, bármi, ami all-inclusive, szervezett kirándulások, stb. Szállás vendégházakban, airbnb, couch surfing, ami sikerül.


Három hét Ázsia simán kijön 300k alatt pl.

2018. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

ma 10:50


"Ahol emberek élnek, ott találsz szállást, ételt, akár munkát is. Csak a nyomorékok rémülnek meg a gondolattól, hogy egy idegen országban ott fognak állni "egy szál minden nélkül". Igen, ott. Azért van az intelligenciád, hogy használd. Hacsak nem az Iszlám Állam területére mentél papi ruhában, sehol nem fognak bántani."


Ezzel a résszel kapcsolatos tapasztalat érdekelt volna...Mert én azért jártam már elég meredek helyeken pl. Afrikában, Dél-Amerikában, Ázsiában, Közel-Keleten, ahol ha ott lettél volna velem ezt biztosan nem írtad volna le. Egyik részét se. A fejlett világra igaz, persze, de szerintem itt most globálisan beszélünk a dolgokról. Aláírom, hogy Ausztriában mondjuk nem sok baj történhet veled, és valószínűleg éhen halni sem fogsz.

2018. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!