Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európai körutazás motorral?

JulaJ01 kérdése:

Európai körutazás motorral?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy egy európai körutazás kb. hány km lenne? Érintett országok: Szerbia-Románia-Ukrajna-Fehérorosz-Lengyel-Német-Hollandia-Belgium-Francia-Olasz-Ausztria és vissza Magyarországra. Tudom függ az utvonaltól is, hogy mely utakon mennék, de sacc/kb megtudná nekem valaki mondani hogy ez hány km? Köszönöm! :)

2018. máj. 23. 15:50
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
83%
Nálad fizetős lett a google maps?
2018. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8943
2018. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem, de gondoltam valaki ismer olyan appot, amellyel igy pontrol ponra kitűzve megmutatja hány km... A Google Mappsal elég komplikált lett volna..
2018. máj. 23. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Az azért komoly útvonal terv lehet, ha egy idegen mondja meg, hogy hány kilométert fogsz megtenni.....

A következő kérdésed mi lesz, hogy mennyi szalámis szendvicset csomagoljál, vagy hány defekt várható?

Apropó: láttál már motort közelről? :)

2018. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen láttam már motort közelről, sőt nem fogod elhinni, de van is egy motrom :) Ez hogy más mondja meg hogy hány km-t fogok menni, azért van mert Google mapsal elég komplikált lenne kiszámolni, és gondoltam valakinek van olyan app-ja amellyel ki lehet számolni! És csupán kíváncsiságból kérdeztem! És elég szomorú hogy az ember kérdez valamit és egyből ilyen emberekbe botlik! :)
2018. máj. 23. 16:47
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
15%
Inkább az a szomorú hogy ennyire életképtelen vagy ,és még meg is akarod magyarázni........
2018. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne szomorkodj, tőlem még sokkal kötözködőbb emberek is vannak. :)

Különben nem tudom mi lehet annyira komplikált, hogy a google utvonal tervezőbe beírd pl. Budapest, Belgrád. Bukarest,Kijev, Minszk.....

Remélem nem haragszol de nem írtam tovább.

Nos, ez az egész addig tartott míg bepötyögtem az említett öt város nevét, és abban a pillanatban kidobta, hogy 2558km.

Szóval ilyen nehéz dolog. ;)

2018. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Google maps, és bármelyik GPS ill. okosteló is kiszámolja, ha sorban beírod a felkeresendő városokat.

A kérdésedből az tűnik ki, hogy nem, vagy se gyakorlott utazó, sem gyakorlott motoros.


Amúgy feltetted magadnak már azt a kérdést, hogy ez pl. hány hétig tartana, és hány millióba kerülne??

2018. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah, azt már alig merem megemlíteni, hogy mindehhez térképet is mellékel a google, és részlete itinert (10 méteres pontossággal). Valamennyi elágazást, kereszteződést külön kis térképen kinagyíthatsz, sőt ha vizuális tipus vagy, akkor még utcaképeket is nézhetsz egy-egy adott helyszínről. Természetesen valamennyi fotó, térkép, nyomtatható is.

Szerinted????

2018. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A közeljövőben körültekintőbb leszek! Igen nemvagyok gyakorlott utazó, csupán kíváncsiságból kérdeztem, szeretnék nemsokára egy kis kiruccanást tenni Európában és ez az infó hiányzott nekem! Mindenkinek köszi! ;)
2018. máj. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!