Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba költözzek?

Melyik országba költözzek?

Figyelt kérdés

Leginkább ezekre az országokra gondoltam -Ausztria

-Lichtenstein

-Luxemburg

-Spanyolország

-Portugália

-Izland


Középfokú német és angol nyelven tudok, van egy érettségim tudom semmit sem ér és most lett meg az asztalos vizsgám szóval van egy asztalos szakmám amiben a mestereim szerint jó vagyok még ahol 2 évet voltam gyakorlaton a főnök is azt mondta hogy sokra vihetem csak nem ebbe az országba, igazából ami most itt folyik az nem nagyon nem tetszik szóval inkább szerencsét próbálok máshol,pénz adnak a rokonaim majd utána vissza vizetem nekik, leginkább olyan helyre mennék ahol jó az éghajlat akár megtanulnák annak az országnak a nyelvét is,köszönöm hogy elolvastad :-)

20F

Segítsetek, ti mit javasoltok, írjatok sokat hogy minnél jobban meggyőzzetek :-)



2018. máj. 29. 02:18
 1/9 anonim válasza:
84%
P, S kiesik ott gazdasági lejtmenet van.
2018. máj. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Első körben Ausztria magyar határtól távolabbi része.
2018. máj. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
26%
Spanyolország köztudottan az eu legnagyobb mumkanelkulisegevel küzdő orszag,biztosan te fogsz kelleni nekik egy érettségivel meg egy gyorstalpaló asztalos szakmaval......mondjuk ugyan et a többi orszagrol is elmondható,hogy nem fogsz nekik kelleni,mondjuk ott nem is feltetlen a munkanelkuliseg miatt,hanem mert amit felmutatsz az oda édeskevés!Kb a mc donalds parkoloban a szemetet összeseperni jó!igy aztan en is azt mondanam hogy ausztria
2018. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ez rendes szakma 3 éves volt a suli mellett csináltam az érettségit és tanultam a nyelveket.
2018. máj. 29. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Izlandot javasolnám. Kitűnő az éghajlat, és úgy kellenek ott az asztalosok, mint a falat kenyér.:-)
2018. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Németországot javaslom Ausztria után.

Németországban ha tudsz németül akkor csinálhatsz egy plussz ausbildung-t ahol 2-3 évet gyakornokként vagy, de ezért 600€ körül fogsz keresni. Egy Wg(közös lakás) simán fent tudsz tartani és utánna tuti biztosan lesz munkád is.


Keress a neten úgy, hogy Ausbildung Tischler.

2018. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Izlandon kell az asztalos, elég könnyű 1 milla felett keresni, viszont az ország is ehhez mérten drága.
2018. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem értem, miért külföldre akarsz költözni, ha a család támogat pénzzel. A helyedben szereznék még némi gyakorlatot (akár külföldön, pl. írták a német lehetőséget), esetleg tanulnék még pl. bútor-restaurációt, aztán csinálnék itthon egy saját műhelyt. A főváros környékén, vagy még inkább a Dunántúlon, Győr környékén pl. Rengetegen csináltatnak egyedi bútort, nyílászárókat, újíttatnak fel régi, gyönyörű garnitúrákat, bútorokat, van rá fizetőképes kereslet. Van rokonom, aki (egyelőre) csak a szabadidejében foglalkozik ezzel, többet keres vele, mint a főállásával.
2018. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz :-)
2018. jún. 1. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!