Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyni az esélye...

Szerintetek melyni az esélye ennek?

Figyelt kérdés

Kedves osztály fönökünk akit az egész osztály szívből utál egy hatalmas katasztrófa turista imádja az ilyen háborús meg hasonló övezeteket.Idén Afganisztánban készül bár nem tudom mi vonza oda én biztos nem mennék de szerinte érdekes a kultúra.Bár ne nézzetek hülyének de nem tudom elképzelni hogy ott milyen kultúra lehet a barbár muszlimon kívül.

Nem rosszindulatból mondom de amennyi sz#art csinált velünk megérdemelné

Szerintetek mennyi az esélye hogy elvigyék a Tálibok és hogy ne lássuk már jövőre ?



#Afganisztán #tálibok #haborúsövezet #katasztrófaturista
2018. jún. 12. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egészen minimális.
2018. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Látom te is szépen utánajártál az afgán biztonsági helyzetnek és alaposan összevetetted az ofő utazási terveivel... “barbár muszlimok” meg “elviszik a tálibok”... bár ilyen egyértelmű lenne ott a helyzet - de nem az.


És egyébként is milyen dolog már valakinek a vesztét kívànni?

2018. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
89%
50-50 az esélye...mert vagy "elviszik" vagy nem...
2018. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Te aztán biztos vilaglátott kultúrember vagy...


[link]

2018. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az osztályfőnököd egy 30-50 közti nő, akkor sok az esélye :D
2019. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!