Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyáron Londonba utazunk a...

Nyáron Londonba utazunk a családommal. Repülővel megyünk. Nagyon félek, a terroristáktól. Szerintetek van okom félni, vagy mennyi az esélye, hogy baj lesz? Bécsből megyünk.

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell félni. Annak esélye hogy baj lesz, igencsak kicsi, nagyobb eséllyel ér baj Bécsbe menet, mint a repülőúton. De ha ennyire féltek, zárkozzatok be egy pincébe, ott biztos jobb lesz.
2016. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Statisztikailag van némi esély ez tény. Viszont ezt az esélyt nagyon egyszerűen lehet csökkenteni. Vigyél fel Te is egy bombát! Nem vicc! Mert annak az esélye, hogy egy gépen két(!) bomba is van szinte kimutathatatlan! Így lehet hatékonyan mérsékelni a kockázatott. Sokaknak bevált már ez a módszer.
2016. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%

Én mikor két éve BP-ről menten Londonba, azelőtt lőtték le Ukrajna fölött az utasszállítót, és én is féltem.

De ha belegondolsz, erre MINDIG ott volt az esély, hogy valaki felrobbant, csak a média nem hangoztatta. A mostani helyzet sem olyan rossz, mint amilyennek beharangozzák, csak ugye a média ebből él... A másik meg, hogy a terroristák pont azt akarják elérni, hogy senki ne menjen sehova, maradjon otthon, féljen, és így szép lassan elnyomjanak...

Tehát nem kell félni, a biztonsági ellenőrzések is szigorúbbak azóta (én pl. egy hónapja voltam Bécsben koncerten, előtte áttúrták a táskámat, majd áttapogattak). Véleményem szerint elég kevés egy robbantásra az esély.

2016. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm a válaszodat, a többieknek meg nem tudok mit mondani...
2016. jún. 13. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
A repulon elkovetett tamadasok ideje mar elegge lejart pont azert, mert meg egy 150 ml-s babaolajat se tudsz nagyon feljuttatni, nemhogy valami "terroreszkozt". Szoval nem kell aggodnod. Nagyobb esellyel haltok meg mindannyian Becs fele menet, ha ez a morbid hasonlat megnyugtat kicsit :D.
2016. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Ne félj kedves, a szüleid majd vigyáznak rád.

Vigyél plüsiket, azok majd megnyugtatnak, és lehetőleg a híradók helyett valami mesecsatornára tekerj esténként.

2016. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!