Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki nyaralt már Szlovákiába?...

Ki nyaralt már Szlovákiába? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 18:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
22:35 Városnézés mindenképpen, és barangolás a hegyekben.
2018. jún. 18. 23:40
 12/15 anonim ***** válasza:

4 vagyok. Konkrét atrocitás engem sem ért még. Azt leszámítva, hogy egyszer 1,5 órát vártunk egy kis falusi étteremben a Magas-Tátrában mire végre hozzánk szólt egyáltalán a pincér. Utána újabb kettőt vártunk a kajánkra. A helyiek azonnal ki lettek szolgálva, 20 percen belül megkapták ugyanazt az ételt, amit mi 2 óra után. Kínkeservesen ment a kiszolgálás és ez durván érezhető volt.


Avagy más. Mondtuk, hogy magyarok vagyunk, erre a feleség, ooh Péter, you speak in hungarian... Mire Péter válaszol MAGYARUL mogorván, hogy nem, nem hajlandó magyarul beszélni és ott hagyott minket. Mire a felesége sűrű elnézést kérve szintén ott hagyott minket.

Máshogy fogják fel a Trianont és az elmúlt, illetve a jelenlegi politikai helyzetet is, mint mi. Ennyi a probléma, semmi más.

A legtöbb embernek semmi gondja, a Tátrában pedig kifejezetten rengeteg az ember. Nem hülyék, turizmusból élnek, nem fognak elüldözni senkit. Egy-egy érdekes megnyilvánulás viszont akad.

2018. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ma 17:41 Hát ilyen megnyilvánulás érte már osztrák ismerőseimét is Győrben március 15.-én. Tehát ilyen buta emberek Magyarországon is vannak.
2018. jún. 19. 18:19
 14/15 A kérdező kommentje:
Őket egy győri étteremben labancnak nevezték.
2018. jún. 19. 18:20
 15/15 anonim válasza:
#4 Nincs olyan, hogy "magyar nyelvű szlovák".
2019. febr. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!