Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vonattal Horvátországba? Van...

Pszuzy kérdése:

Vonattal Horvátországba? Van e valakinek tapasztalata amit szívesen megosztana?

Figyelt kérdés

Mi Splitbe mennénk a Sea You-val.

Mire kell figyelni? Csomagmegőrző van e valahol a Horvát vasútállomáson? Kunát vagy eurót vigyünk magunkkal? Strandok.

.minden érdekelne

Köszi



#Vonattal Horvátorország
2018. jún. 19. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Retró vonat, légkondi nem lesz, vigyetek sok vizet. Csomagmegőrző van a vasútállomáson és a szemèlykikötőnél, a neten 15 kuna /24 óra àrat làttam. Kunàt vigyetek, bár nyilván az eurót is át tudjatok majd váltani.
2018. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok szálláson euróban kell fizetni, erre készüljetek.

Főleg apartmanokban.

2018. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Egészségedre... :D


Kalap szar a vonat, késik, légkondi nuku, csak hőség, a szlovén-horvát határon több, mint 45 percet álltunk "ellenőrzés" címén, Horváországban felújítás volt mindenhol, gyökkettővel mentünk Rijekáig, majdnem lekéstük a több mint egy óra ráhagyással induló buszt.


Barátnőm "csak" 15 órát utazott 10 helyett...


Ha szeretnétek szpatni magatokkal, vonatozzatok csak, mi kb. agyfxt kaptunk, mire végre a buszon ültünk.

2018. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást, gondolom a kuna miatt. Szallasrol szó nem volt a kérdésben, csomagmegőrző és vonat volt a témakör. Márpedig ezeken a kunával jár jobban, azzal tud venni állomási ácsorgás ideje alatt sört meg azt dobàlja a csomagmegőrzőbe is.
2018. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A csomagmegőrző érdekelt a legjobban mivel nem akarjuk a cuccainkat magunkkal hurcolni.

Esetleg árakat tud valaki hajóútról, mibe kerülhet Splitről közeli szigetre hajózni? Vagy hol lehet utánanézni? De nagyon köszi az eddigi válaszokat is.

2018. jún. 19. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kis olvasnivaló:

(Sajnos nem sokat változott a helyzet azóta sem.)

[link]

2018. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2018. jún. 20. 09:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva, megfontolandó ezután az utazás.
2018. jún. 20. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor vonattal mentem Splitbe, akkor Zágrábban átszálltam. A fent belinkelt cikkben olvasottakkal ott nem találkoztam.
2018. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!