Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Berlin mennyire biztonsagos?...

Berlin mennyire biztonsagos? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

4-5 ev mulva koltoznek ki Nemetorszagba. Nagyon tetszik Berlin, szoval nagyon szivesen koltoznek oda csak nem tudom mennyire biztonsagos a migransok miatt? Tudom, hogy nem csak ott vannak migransok hanem egesz Nemetorszagban, de gondolom azert megis csak ott van a legtobb mivel az a fovaros. Van valakinek tapasztalata esetleg aki ott el?


Mindenkeppen Nemetorszagba szeretnek koltozni mert kiskorom ota nagyon tetszik.

Irnatok nekem Berlinhez hasonlo szep nemet varosokat? Amik szinten vannak olyan gyonyoruek mint Berlin? Szerintetek melyik a legjobb nemet varos ami jobb es szebb mint Berlin?

Normalis valaszokat lecci. Elore is koszonom! :)



2018. júl. 13. 14:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nos, először is, ha kimész te is migráns leszel... Másodszor, pedig vegyük Magyarországot példának, azok az emberek akik bele születtek ebbe az országba ugyanakkora károkat okoznak mindenkinek mint azok akik bevándoroltak. Félreértés ne essék, én értem, hogy ők is hibásak mert nem alkalmazkodnak a mi kultúránkhoz, de attól még ugyanolyan emberek mint Te vagy Én. Nem jártam még Berlinben, de sok jót olvastam róla és szerintem gyönyörű város -már a képek alapján- és nem hiszem, hogy ez változott volna amiatt mert sok ember kiknek megölték a családját, gyerekét bevándorolt a szebb jövő reményében... Úgy érzem kissé megártott a média, ugyanis az összes ember aki kiköltözik valahova, el a saját országából, az migráns. Ettől függetlenül rendes ember. Magyarországon nagyon látványos javulást mutatnak a nők elleni erőszak statisztikái, a 2010-es 5124 nő 2016-ra 3210-re olvadt, ami bő 37 százalékos csökkenést jelent. A migráció előtt hetente haltak meg emberek, nők, gyerekek családon belüli erőszak által. A migrációs hullám előtt is volt erőszak, és bűnözés. Szóval ha amiatt nem mész el valahova mert félsz, akkor gratulálok a médiának, de ezzel az erővel mindenkitől félhetnél... A probléma régi, csak könnyebb ráfogni másokra
2018. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szép város, csak kevés ott a német.
2018. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Most töltöttem 1,5 hetet Berlinben, Friedrichshainban volt a szállásom. Elég sokat csavarogtam a "rosszabb" környékeken, pl. Neuköllnben vagy Kreuzbergben, és sokszor hajnal 4-5 körül mentem vissza a szállásomra.

Egyszer sem érte semmilyen attrocitás, semmi az ég világon. Iszonyatosan multikult, találkoztam rengeteg törökkel, volt körülöttem sok iszlám, mindenféle emberbe és kulturába belebotlottam. És nekem pont ez tetszett igazán.

Ez a sok félelemkeltő és uszító hülyeség, amit itthon hallasz a médiából, kamu. Nem értek egyet azzal, hogy engedjünk be mindenkit Európába, és hogy ez milyen klassz dolog, de ez a félelemkeltő úszító baromség, amit itthon nyomnak, ez kamu. Imádom Berlint :)

2018. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Berlin a kedvenc városom. Nyilván sokat számít, hogy beszélek németül és fel tudom magam ott találni. Rengeteg látnivalóval és programokkal. A Museuminsellel kedvezményes belépők vannak. Berlin elég nagy város. A tömegközlekedése példaértékű.

Melegként nekem különösen tetszik, hogy ott nem játssza meg magát egy meleg sem heterónak. Sokan vannak ott melegek, nem feltétlenül a Nollendorfenplatzon vannak a legjobb bulik, amit meleg környéknek neveznek.

2018. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!