Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » TripAdvisoron és a Facebookon...

TripAdvisoron és a Facebookon leírtam egy hotelről a véleményemet. Azóta írogat, ócsárol egy ott dolgozó. Szabályos?

Figyelt kérdés
Hello. Szóval Tengelicen voltunk, történt egy kis balesett a kisfiammal. Az úszómester nem igazán volt képben, mivel mit kell csinálni, illetve a takarító nővel is volt egy kis problémánk. De amúgy mindent agyon dicsértem, és a negatív kritikát is építő jelleggel, tanáccsal együtt írtam, hogyan lehetne javítani a helyzeten. Na elolvasta mind a két helyen az értékelést a kedves úszómester, aki annyira magára vette az értékelést, hogy több levelet küldött már, és engem ócsárol. Ez szabályos? Ilyet tehet egy ott dolgozó?

#hotel #zaklatás #értékelés #még én vagyok a hibás
2018. júl. 17. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tedd ki oda a leveleket is.
2018. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne lenne szabályos. Te leírtad, ő miért végzi rosszul a munkáját, ő leírja, szerinte miért idióta a gyereked.

Szerintem kérd meg, hogy a kritikáját legközelebb szintén építő jelleggel mondja el, például úgy, hogy mit fejlesztene a gyerek viselkedésén, és mit lát javítandó területnek a gyerek-szülő kapcsolatotkban.

2018. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok. Mindenképpen.
2018. júl. 17. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Tékozló Homárra küldd be a sztorit, az értékelést, a leveleket, mindent. Ott szeretik az ilyet elemezni.
2018. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

És mielőtt valaki belekötne kérdésbe: dolgoztam én is Hotelben, és nagyon figyeltek arra, hogy a staff hogyan viselkedik, beszél a vendéggel. Illetve a kritikákra nem hőbölgéssel válaszoltunk, hanem javítottunk a munkánkon...

2018. júl. 18. 13:21
 6/6 anonim válasza:
Valaki höbörög valaki meg normális.
2018. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!