Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi nap alatt készül el az...

Mennyi nap alatt készül el az útlevél?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos, hirtelen jött az utazás és csak útlevéllel tudok menni. Mennyi idő alatt készül el?

2018. júl. 18. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit fizetsz ki.

Van amelyik 24 óra alatt elkészül. Van amelyik 5 munkanap alatt, és van az alap ami 30 munkanap. Mi 5 naposat kértünk 1 hónapja. Pontosan az 5-ik napon át is vettük. Nem olcsó.

2018. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó. Tudod kérni hogy gyorsabban legyen meg, de az durván feláras.

Bár én az ünnepek előtt csináltattam alap 30 napossal. (7 ezer volt azthiszem, tehát ez a legolcsóbb.)

Egy hétfői nap csináltattam, és rá egy hétre hétfőre meg már át is vehettem az okmányirodában. Szóval nekem például pont szerencsém volt.

2018. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
alap utlevel 20 nap, en kivcit regebben, parom ket hete csinaltatott, napra pontosan mindkettonknek egy het volt, szerda-szerda
2018. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Akár 24 órán belül is megkaphatod, de az 39ezer forintba kerül. A 3 napos 29ezer, a 7 napos pedig 19ezer. Az sima, nem sürgősségi útlevél 30 nap.
2018. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alap kb. 6-7 napon belül megérkezik (noha 20 nap van feltüntetve)


Az expressz még aznap.

2018. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!