Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gyűjtsek az utazások során?

Mit gyűjtsek az utazások során?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyűjteni valamit az utazásaim során azokról a helyekről, ahol jártam. Miket ajánlanátok, miket lehetne?

2018. júl. 29. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Minden kultúrának van valami jellegzetes figurája. Pl. istenszobrok, jellemző művészi tárgyak. Jellemzően természetes anyagokból. Nekem vannak kőből, alabástromból, fából, kiszárított tökből, stb. készült kis dísztárgyaim. Ezeket keresd. Nem könnyű, a kínai gagyi az egész világot elöntötte.
2018. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Élményeket.
2018. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

mágnes elég olcsó és mindenhol vannak jók, nekem már tele a hűtő a világ különböző pontjairól.


Néha 1-1 különlegesebb helyről hozok még valamit, szobrot, maszkot, könyvet, ilyesmit.

2018. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 25 éve minden nyaraláskor akárhol vagyok mindig veszek 3 képeslapot. Azokra ráírom a dátumot. Rengeteg van már. Van egy barátnőm aki mágnest gyűjt. Van aki pénzt rak el emlékbe
2018. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
64%
Én mindig amikor utazom akkor homokot hozok a tengerpartról és kicsi üvegcsékben tárolom őket amire rá van írva a dátum meg a helyszín. Persze ez olyan helyen nem megoldható ahol nincsen tenger, de én emiatt is mindig ilyen helyekre utazom.
2018. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en mindig helyi penzt hozok, ha lehet akkor telkes sorozatot
2018. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindenhonnan hozok haza egy térképet (papír) ill. általában megtartok 1-2 jegyet, kártyát (pl. tömegközlekedésre), vicces szórólapot, ilyesmit. Az apróságok mindig változnak, de térképem mindenhonnan van :)
2018. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5: a hegyekben szép kis kavicsokat, kristályokat lehet gyűjteni és azt is bele lehet tenni szép egyenüvegbe. A sivatagokban pedig további ezerféle színű homok van... :-)
2018. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Hűtőmágnest mindenhonnan hozok, ez alap. Ezen kívül valami személyes, vagy az adott helyre jellemző tárgyat. Van istenszobrom Indiából, sombrerom Mexikóból, szivarom Kubából, vulkáni kőzet egy vázában az Etnáról, kölnim Kölnből stb. Amit szeretnél.
2018. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyan kis üveget hol lehet venni?
2018. júl. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!