Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 8 napja jöttem Spanyolországba...

8 napja jöttem Spanyolországba és nagyon durva honvágyam van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még 6 nap van vissza, és örökkévalóságnak tűnik. Brutálisan honvágyas fajta vagyok, és nem tudom mit csináljak ezzel. Ötletek? Hogy üssem el az időt, amíg hazamegyek? Mit kezdjek a honvággyal?

2018. júl. 30. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt már próbáltad, hogy leteszed a telefont, nem netezel, nem kérdezel a gyakorikerdeseken semmit, hanem helyette kirándulsz? Próbálod jól érezni magad és éled az életed?
2018. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, gondolkozz el azon, hogy mivel töltöd ki az idődet. Azért vagy honvágyas, mert nem tudsz mit kezdeni azzal, ha kiszakadsz a megszokott mókuskerékből. Próbálkozz: strand, kirándulás, hegymászás, városnézés, ücsörgés a fagyizóban. És netmentes hetet tarts. Egyből jobban leszel.
2018. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. Táborba vagyok, úgyhogy minden nap csomó program van. Viszont nem kapok túl jó kajákat, a melegtől nem is vagyok éhes, és egy hete nem ettem, ezért hányingerem van. Ráadásul a szállás adó nénim egyfolytában a konyhában cigizik, ami még hozzátesz. Ma vitorlás program van, és amúgyis tengeribeteg vagyok, szóval hazajöttem magambapéselni egy kis kaját hátha attól jobb. Más közületek is volt így? Kibírhatatlan honvággyal?
2018. júl. 30. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Tolj be egy paellát, tekerj meg egy né.......át aztán hello. El is felejted hogy Magyarország létezik.
2018. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves taborozo... attol, hogy naponta kiirsz egy kerdest ide, nem lesz jobb. Tenyleg nem ertelek. Mar az utazas elott kiirtad hogy nem akarsz menni. Tegnap, hogy nincs etvagyad, ma meg hogy honvagyad van... Tenyleg nem ertelek. Valenciaban vagy, tok jo idod van, ott a tengerpart, vagy bejarhatod a varost is. Nem hiszem hogy a tobbi taborozo ide irogat a legkisebb problemaival is. Talald fel magad, ha mast nem, menj el setalni a kornyeken.
2018. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de aki a spanyolországi nyaralása alatt sem tud leszakadni a gyíkról, azzal igen komoly -függőségi- bajok vannak!
2018. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!