Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek egyedül Spanyolo...

Kiköltöznétek egyedül Spanyolországba fél évre egyedül úgy hogy senkit nem ismertek ott?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból mennék, a kultúra miatt, új embereket megismerni, a nyelvet megtanulni. Közben haza mennek Magyarországra ha kedvem van. Attól tartok hogy egyedül unatkoznék. Könnyen ismerkedem, nagyon jól beszélek angolul (spanyolul sajnos nem de olaszul beszélek és szerintem könnyen megtanulok, így is sokat értek).


Néztem már lakásokat airbnb-n, beszéltem tulajokkal is. Rèszükről nem lenne gond ha hosszabb időt töltenék ott. Több városban gondolkozom 1-2 hónap egy városban majd tovább utazni. Unalmas lenne egyedül kiköltözni? Első héten izgalmas de utána mit lehet csinálni mindig egyedül?


2016. nov. 12. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Korod?

Egyèbkènt egyedül én pl nem mennék.

2016. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne kb. havi 2000 eurom, akkor talan, de belehalnek az unalomba.
2016. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok, éltem már külföldön, nem adnának el.
2016. nov. 12. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Biztos nem unatkoznék.
2016. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oda akár örökre is.
2016. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán kimennék, bár én inkább úgy, ha van kinti melóm, vagy valamilyen tanulmányokat folytatok. Ott is szerezhetsz ismerősöket, akikkel elvagy...Én csak akkor unatkozom, ha untat valaki, egyedül sose.:-)
2016. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is simán kimennék a helyedben.
2016. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

1.- első és legfontosabb kérdés: mennyi pénzt szánnál a fél éves tartózkodásra?

2. - az angollal őshonos spanyol lakosoknál nem sokra fogsz menni - max turista helyeken, szállodákban (nem nagyon beszélnek angolul)

3.- beszélek spanyolul, de azért az olaszoknál voltak kommunikációs nehézségeim - míg a spanyoloknál nem :-) (az olaszok másképp hívják a hosszú kávét és hiába mutogattam, hogy nagy csésze, meg sok víz, stb. :D) - ergo az, hogy sok mindent megértesz, nem jelenti azt, hogy Te is el tudod mondani, mit szeretnél :-)


Ha nem beszéled jól az ország nyelvét, rosszabb érzés lehet egyedül lenni, mint úgy, hogy jól beszéled - én simán kimennék, ha tehetném...

2016. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha csak így akarsz kimenni, akkor jvaslom hogy egy szervezettel vagy programmal utazz ki, például az EF language school szokott féléves, éves programokat is szervezni és vannak lehetőségek felnőttek számára is. Igaz hogy az ár egy kicsit húzós, de sokmindent tartalmaz és legalább még oktatnak is.
2016. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!