Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne kelljen szüleimmel mennem Romániába kirándulni?

Figyelt kérdés
16L vagyok és holnap Romániába akar vinni engem is a családom péntekig ilyen túrás kirándulásra, de nem akarok menni és nem tudom h mit lehetne mondani kifogásnak. Azt úgy magába nem akarok mondani h nincs kedvem velük menni már mert nem akarom megsérteni őket.

2018. aug. 12. 14:24
 1/6 anonim válasza:

sok gyerek örülne ha elmehetne egy szép helyre nyaralni a családjával


te miért nem?

2018. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor nekem nemszeretem dolgokat kell cssinálni mindig a dolgok jo oldalát probálom meg keresni. Probáld meg ezt TE is! Például mondjad azt magadnak lefekvés előtt hogy most elmész egy klassz erdőségbe ahol ott lakik az őzike meg a róka meg a százkerekű pakukkmadár! Keresd meg a csermelyt és keressél benne pisztrángot.

Amikor az ember 16 éves akkor sok mindenhez nincsen kedve. Ezt tudjad minden körülmények között és legyél a szüleiddel türelmes! :)

2018. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól fogod magad érezni.
2018. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát már sehogy, gondolom neked is le van foglalva és kifizetve a szállásod. Hamarabb kellett volna, hogy te inkább mennél nagyszülőkhöz, keresztszülőkhöz stb.
2018. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a kamasz gyerekem osztálykiránduláson volt Erdélyben, szintén abszolút nem lelkesedett a dologért - amíg ki nem értek :D Aztán mikor hazajöttek, nem győzött mesélni a hatalmas hegyekről, a parajdi sóbányáról, a korondi fazekasokról és a sok szép élményt :-)
2018. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem akarsz menni? Romániában én is a szüleimmel voltam, pedig voltam már vagy 25 éves:D Szép hely, jó kirándulások, olcsó és finom kaják. Őszintén szólva sokkal jobb volt, mint vártam.
2018. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!