Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen érzés elsőnek repülni?...

Milyen érzés elsőnek repülni? 16/F

Figyelt kérdés

16éves vagyok, és még soha sem repültem..De mindenképpen kiakarom próbálni, mert szerintem életreszóló élmény lehet..Pánikbeteg vagyok...vagyis inkább voltam, de igazából 100%-ig nem tud elmúlni, és félek hogy ha repülőre űlnék félúton rámjönne a roham..Egyébként milyen érzés?Amikor kicsit megdob az autó, olyankor egy nagyon rossz érzés támad a gyomromban..Olyasmi?

Meg mondták mások hogy bedugul a fülem..

Ezen a füldugó+rágó kombó segíthet?


2018. aug. 16. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Rágó, orrspray. Ha voltak vannak fülorrgégészeti problémáid akkor érdemes beszerezni speckó repülős füldugót 5-6 ezerért, meg bevenni fájdalomcsillapítót előtte mert akkor nem csak bedugul a füled de fáj is mint az állat.
2018. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös. A le-, felszállás érdekes. Próbálj ablaknál ülni, én szeretek nézelődni, kitalálni, hol járunk - már ha jók a látási viszonyok. Amúgy elég unalmas, meg rengeteg a macera, várakozás a reptéren. Ha turbulencia van, kicsit vagy jobban rázkódik a gép, ne gyulladj be, teljesen hétköznapi dolog.
2018. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs benne, nem kell ráparázni. Ha mégis izgulnál, gondolj arra, hogy kocsival nagyobb esély van balesetet szenvedni, napi kismillió gép van a levegőben és évente alig hallani balesetről. Mikor először repültem ( nekem is hasonló gondjaim vannak, mint neked és paráztam) azt hittem itt valami nagy volunenű dolog fog történni de hamar elkezdtem unatkozni és bealudtam. :D Ez a jó szokásom azóta is meg van, valahogy fenn olyan jókat lehet aludni. :D
2018. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!