Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha két fiú...

Szerintetek gáz ha két fiú haver elmegy eggyütt nyaralni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, bár ha benned felmerül hogy ez így gáz akkor ott van valami. Mindenesetre análzuhanyt csomagolj.
2018. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne gáz? Az a gáz, ha ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott benned..
2018. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bennem nem merült fel de külső vélemény hallottam olyat aki furcsállotta...
2018. aug. 27. 17:45
 4/9 anonim válasza:
2018. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Kint a strandon meg úgy sincs rátok írva, hogy ti "édes kettesben" érkeztetek.
2018. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne az?


Én szerintem ez marha jó buli. A gyerekkori haverommal, pontosabban a legjobb barátommal gyakorlatilag 18 éves korunk óta elmegyünk nyaralni.

Persze csak 4-5 napra szoktunk elmenni. Az ő családjának van nyaralója a Balatonnál, oda bármikor mehetünk, mert nem szokták kiadni senkinek mert annyira nem éri meg nekik, plusz mindig sok munka van vele szezon elején, festés, egyes hibákat kijavítják, mert mindig volt olyan csoport akik tönkretettek valamit, meg eltörték a poharakat, tányérokat, és ebből elegük lett mert ami bevételük lett javarészt ilyenekre ment el, plusz a takarítóra.

Azóta csak megbízható ismerősöknek adják oda maximum. Én is gyakran viszem oda a barátnőmet mert szeretünk ott lenni, neki is tetszik a hely meg simán kikapcsolódni bőven megfelel nekünk az a hely.

Haverommal ott mindig elbulizgatunk, éjszaka kint sütögetünk az udvaron, elmegyünk csavarogni, mert vannak ott élő ismerőseink és sokszor szoktunk velük is iszogatni, bulizgatni.


Én ebbe egyáltalán nem látok problémát. 26 évesek vagyunk idén kétszer is voltunk, egyszer csak mi ketten mentünk le, akkor horgászni is voltunk egy ott élő haverunkkal, ezek felejthetetlen bulik számomra.

Na meg persze augusztus elején baráti társasággal is mentünk, ugye jött nekem a másik legjobb haverom akivel gimis korunk óta nagy haverok vagyunk, illetve a barátnőink is jöttek.

Múlt héten pedig a barátnőmmel voltunk ott kettesben de akkor csak a hosszú hétvégét töltöttük ott, mert annyi szabink már nincs.

2018. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor gáz, ha az egyikőtök terhesen jön vissza...
2018. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz ha együtt elmentek nyaralni csak az a gáz egy ágyban alszotok
2018. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...vagy ha már amúgy is egy ágyban vagytok, és elalszotok...
2018. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!