Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Máshol milyen a közbiztonság?

Máshol milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Más országokban milyen a közbiztonság? Arra lennék kíváncsi, hogy más országokban (és azoknak egyes településein) milyen a közbiztonság. Azok válaszoljanak akik huzamosabb ideig kint éltek valahol vagy kint laknak mert nyaraláskor minden szebb, a turista nem ad reális képet! Illetve ha az egész országról nem tudsz véleményt mondani akkor mondd a települést vagy hogy milyen térségben van hiszen Magyarország is van olyan hely ahová nem érdemes betenni a lábad, sok helyen meg nem ismerik a kapukulcs fogalmát. A közbiztonság minden része érdekel, zsebelés, betörés, rablás, kötözködés. Pl. biciklit le kell-e zárni, éjszaka kilehet-e menni egy nőnek...
2010. jún. 21. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerbiában éltem fél évet, de este nem mentem már utcára, de napközben is szorítottam a táskám. Azt hiszem nem kell ecsetelni.


Illetve még 18 évesen voltam egy évet az USA-ban, Los Angelesben cserediákként, ott azért rendben volt minden ilyen téren. Esetleg a külvárosokban nem annyira, de azért a város nagy részében rendben van a közbiztonság. Az egy év alatt eljutottam sok amerikai nagyvárosba, ott is ugyanezeket tapasztaltam, a kisvárosokban meg pláne.

2010. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig csak USAban volt szerencsém évekig élni, Texasban.


"A közbiztonság minden része érdekel":

"zsebelés, betörés, rablás, kötözködés" - nem is hallottam ilyenről


"Pl. biciklit le kell-e zárni" - biciklit nem kell, én még az autómat se szoktam. lakást se zárok, csak ha huzamosabb elmegyek otthonról (estére nem).


"éjszaka kilehet-e menni egy nőnek..." - ez valami vicc :] természetesen ki lehet, soha senki nem bántana itt.

2010. jún. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát egykét helytől eltekintve, az USA-ban teljesen biztonságban érzem magam :)
2010. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!