Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vittetek magatokkal...

Mit vittetek magatokkal Európán belüli költözéskor?

Figyelt kérdés
Elsőre csak szobát bérlünk és ha későbbiekben sikerül lakást bérelni, akkor gondoltuk kihozatni a bedobozolt dolgokat. Bútor, ruhák nagy része eladva, elajándékozva lenne.
2018. szept. 17. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, ha még csak szobat bereltek, ami be van rendezve, akkor főleg ruhák. Amugy agyneműhuzat, turolköző, piperecikkek, de ha gondoljátok megvehetitek kinn is. Csak olyat egyenlőre,amire biztos szükségetek lesz!
2018. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami szükséges a mindennapi élethez. Ruhák, tisztálkodószerek, gyakran használt elektromos kütyük és tartozékok, némi konyhafelszerelés, iratok, stb.
2018. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az irataimat és némi készpénzt. :D

Mindent itt vettem.

2018. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A macijaimat! Tele volt velük a kézi bőrönd. (33 éves voltam, amikor költöztem, férfi , ez utóbbi nem változott) Iratokat -- az egyetemi indexre sokan nem gondolnak, pedig kellett már. Amúgy csak azt, amit pár napra is vinnél, mindent kapni itt, ki gondolta volna :D


Ps. Én Kanadába költöztem, de ugyanaz.

2018. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno egy 15 kilós bőrönddel és egy kisebb hátizsákkal költöztem, minden mást elajándékoztam a barátaimnak, illetve ami maradt, azt leadtam adományként. Vittem a kedvenc ruháim/alsóneműim/2 pár cipőm, ez volt a bőrönd fele, ágyneműt (csak egy szettet az első napokra, éjjel érkeztem az első szállásomra), pár kedvenc könyvet, a fontosabb iratokat, töltőt/adaptert. A kis hátizsákomban pedig a laptopom és a tartozékait ill. egy kis doboznyi mindenféle emléket az utazásaimról. Minden mást már kinn vettem.
2018. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En egy más teszta vagyok. De a ti esetetekben iratok, ruhak, agynemű, könyvek, laptop, telefon, ezekhez töltő, bankkartya.
2018. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!