Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2 szemely / 2k euro / tengerpa...

Qivan kérdése:

2 szemely / 2k euro / tengerpart / januarba! ?

Figyelt kérdés

Ajanlotok jo helyeket ahova elvihetnem januarba a parom, valami meleg, egzotikus, tengerpartos helyre? A keret az 2000 Euro mindenestol :(


Egyiptom, Dubai, Tunezia - ezeket nem szeretnenk



2018. okt. 5. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Januárba nem utazunk, mert az egy hónap. Oda meg nem lehet belemenni.

Januárban már lehet utazni, de ha a babebanbent nem sikerült elsajátítanod, valószínűleg egy utazási irodában kellene föltenned a fenti kérdést.

Lehetőleg mosolyogj hozzá!

2018. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kanári szigetek kijön ennyiből. Thaiföld nagyon akciós repjeggyel, Bécsből szoktak olcsó jegyek lenni.
2018. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Cape Verde. 120-150 körül vannak repjegyek.
2018. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
@3 Aki Cabo Verdéért kifizet 150-et, úgy, hogy itt van a szomszédban. Hát. Nekem tokkal-vonóval volt 70 a retúr és nem vadászgattam sokat a jegyet :) Amúgy 2k ajróból nagyjából a világ bármely tetszőleges pontja megoldható, Ausztrália, Új-Zéland, Óceánia, illetve az Antarktisz ami kiesik, az első kettő még így is beleférhet, csak elég kompromisszumosan. Hogy mondjak is valami konkrétat: irány Goa. A repjegyek Delhibe sokszor nagyjából ingyen vannak, én például Budapestről 72k jó magyar forintért repültem oda-vissza, onnan meg 10-ért megvan a Goa retúr. Helyben az árak röhejesek, 500-ért meg lehet ebédelni, 6.5 deci 8%-os sör 350 a tengerparttól 10m-re levő étteremben, 9 cent indiai whisky 250. A partok gyönyörűek, lehet jókat robogózni (napi 600-1200Ft a bérlés), a szállás is rettentően olcsó, én egy tengerparti bungalót béreltem, reggelivel volt napi 1700Ft per fő. Ennyi pénzből 3 hétig simán el lehet lenni, úgy, hogy nem józanodsz ki és hízol 5 kilót az állandó zabálástól.
2018. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Nézz már rá a térképre simple jack. Amúgy igen van 70 körül is csak nem januárban. Akkor Agadir is 50-60, máskor meg 10-ért is ki lehet fogni.

2018. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
@5 Észak-Afrika repülve közeli célpont. Brüsszelből kell menni, akkor olcsó egész évben, Charleroi-ba meg mindig van nagyjából ingyenes repjegy.
2018. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!