Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kerek otletet hova utazzak?...

Kerek otletet hova utazzak? Nehez turak, termeszet nem erdekelnek. Idegen kulturak, tavoli orszagok igen. ti hova mennetek, ha van penz es idotok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Afrikában aztán marha sok kultúra van...
2018. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

@1 Ezt nem gondoltad komolyan, ugye? Marokkó, Algéria, Egyiptom, Mali, Etiópia, Szváziföld, hogy csak néhányat említsek, iszonyú izgalmasak kultúrálisan. Tessék elmenni pár helyre és nem csak prekoncepciókból építkezni.


@Kérdező: ezekkel a paraméterekkel rengeteg hely szóba jöhet, leginkább talán Ázsia adja magát. Irán, Omán, Japán, Dél-Korea, India, Kína, Thaiföld, Kambodzsa, Myanmar, Vietnám esetleg kisebb mértékben Indonézia vagy Laosz. Ezek közül voltam mindenhol, egyikkel sem tudsz nagyon melléfogni.

2018. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
afrika erdekel 27 orszagban nem voltam,azsiaban meg 3 hianyzik
2018. okt. 21. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Na iszonyatosan bírom az ilyen kérdéseket, a kérdezö rutinos utazó és foggalma sincsen hova akar utazni.

Hm, hogyan is lehet ez?

2018. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mert a vilag nagy es vannak erdekes varosok,kulonleges felfedezesre varo erdekes dolgok.ezeket szeretnem megnezni.

rajta hova utaznatok?

2018. okt. 22. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"azsiaban meg 3 hianyzik"


Ja, hogy te db.-ra utazol.

Kimész, szelfizel egyet a fb-ra és hazajössz.

bakker

2018. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam szefizni,20 eves koromtol allandoan utazok erre koltom a penzemet.szerencsere tudok kulfoldon is dolgozni(internettel).48 ev alatt 163 un.orszag.+nehany not un.persze csak ott maradtam hosszabb idore ahol erdemes volt.
2018. okt. 22. 21:51
 8/8 A kérdező kommentje:
mar csak 25 afrika hianyzik,jon valaki?
2019. febr. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!