Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Flixbus-szal utazott már...

Flixbus-szal utazott már valaki? Milyen nemzetíségűek a sofőrök, illetve milyen nyelven lehet velük kommunikálni, mennyire segítőkészek az út alatt?

Figyelt kérdés

Tervezek kimenni majd az adventi vásárra Ausztriába Flixbus-szal, viszont amikor egyet-egyet látok, akkor általában mindig más rendszámmal közlekednek, van amelyik német, román, vagy magyar rendszámú. Ezeken mindig az adott ország személyzete van, vagy előfordul az, hogy egy osztrák/német buszon mondjuk magyar nemzetíségűek a sofőrök?

Ott kezdődik a probléma, hogy német nyelvtudásom nincs, angol annál inkább, de nem tudom, hogy mennyire beszélik a sofőrök a nyelvet, vagy hogy milyen nyelven szólítsam meg őket, ha bármi problémám van.


2018. okt. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, épp honnan hova tart az adott járat, hiszen sok az átmenő járat
2018. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Igazán felcsigáztad az érdeklődésemet kedves, ugyan miféle problémád lehet egy 2,5 órás úr során végállomástól végállomásig? Avagy mi az a valami, ami miatt úgy érzed, meg kell majd szólalnod?

Nyug. Értjük, hogy nem beszélsz semmiféle nyelvet, de ez itt még nem baj. Sunyíts, bólogass és mosolyogj.

2018. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kimész egy utazási irodával. Ott mindenki magyarul beszél és olcsóbb is.
2018. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Angolul tudnak Talán nêmetül es. A busz eleg tiszta, mosdó is van rajta.
2018. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én múltkor Bécsből utaztam Budapestre Flixbus-szal, magyar sofőr volt rajta, aki a magyar mellett angolul is beszélt.
2018. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!