Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik fejlett országbeli...

Melyik fejlett országbeli nagyvárosokban rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Európában, vagy Amerikában?
2018. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindkettőre kíváncsi vagyok most.
2018. okt. 28. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Párizs, Berlin, Róma.
2018. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Hármas, ez legfeljebb a felsorolt városok egy-egy negyedére érvényes. Én nem voltam még kimondottan rossz általános közbiztonsággal rendelkező városban a kontinensen, pedig nem sok ország maradt, ahol ne jártam volna. Rossz hírű városrészt viszont annál többet láttam...
2018. okt. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Berlin? Ja persze, Budapesten nagyjából bárhol ezerszer több a rosszarcú, szakadt alak. Berlinnek még a szakadtság is jól áll, nem abból a balkáni kilátástalanságból következik és nincs olyan városrész, ahol nem szívesen sétálnék, Budapesten azért jópár ilyen van (és elég jól ismerem mindkét helyet). Londonban és Párizsban valóban vannak rossz környékek, de az amerikai nagyvárosok sokkal szegregáltabbak és veszélyesebbek.
2018. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
5-el telejsen egyet értek.
2018. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz olyan nagyvárost találni a fejlett országokban ahol az egész város pocsék. Gary, Indiana, USA pl. 80 000 fő alatt van, az ott nem számít nagynak, na oda például értelmes fehér ember nem megy.
2018. okt. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Budapest mennyire áll rosszul ezekhez képest?

Gondolom Európához képest nagyon, Amerikához képest nem annyira.

2018. okt. 30. 05:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikák szerint Budapest nem áll rosszul, Londonban, Párizsban arányait nézve jóval több az erőszakos bűncselekmény, Dél-Európában a turistás nagyvárosokban a zsebtolvajlás a több, viszont baj esetén sokkal nagyobb bizalommal fordulnék az angol vagy akár a spanyol rendőrséghez, mint a magyarhoz. Mindezt úgy, hogy nyilván beszélek magyarul, de akkor egy magyarul nem beszélő turista már a kommunikáció nehézsége miatt is kisebb eséllyel tesz bejelentést, szóval lehet, hogy a magyar statisztikák nem teljesen tükrözik a valóságot.
2018. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!