Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kaposváron miket érdemes...

Kaposváron miket érdemes megnézni? Mennyire számít jó vagy épp rossz helynek? Közbiztonság milyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 19:33
 1/6 anonim válasza:

Közbiztonság: engem még nem ért inzultus, nem ott lakom, de gyakran járok oda. Ott tanultam 4 évig.


Szép a Fő utca, a templomok, a régi házak.


[link]



[link]


Deseda és környéke.

2015. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%

közbiztonság nagyon attól függ, hogy melyik környékről van szó. én pl. Kaposszentjakabra nem merek kimenni egyedül, de sokszor még a barátokkal sem, pedig ott van egy bencés kolostorrom a "hegy" tetején, ami nagyon szép.

megnézni nagyon sok minden nincs: Deseda, Fő utca, belváros, Rippl-Rónai villa esetleg. ha már erre jársz, menj el Szennába, itt van kb. 10 km kicsi falu, skanzennel, nagyon szép. ha gyerekekkel jössz, akkor Patca, Katica tanya, minden kicsinek nagy élmény.

nagyjából ennyi.

2015. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ja, van egy múzeum a Fő utcán, egyszer meg lehet nézni, de nem nagy szám.

2-es voltam

2015. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyjából leírták a látnivalókat. Amit még tudok ajánlani a közelben, az a csillagvizsgáló, ami nemrég nyílt. :)

[link]


A városban a közbiztonság 0. Az előttem válaszoló jól írta, vannak olyan környékek, ahova sokan nem mernek bemenni, a Szentjakab felé vezető úton lakom. Néha tényleg életveszélyes, nem egyszer kötöttek már belém. Sajnos mára az egész város ilyen, mert a rendőrség az ég világon semmit sem tesz. Rendszeresen látom, hogy a rendőrautó egy bizonyos útszakaszon fogja magát és megfordul.


Mára az egész város ilyen, ugyanis a rosszabb helyen élők nem állnak meg, hanem simán azt csinálnak az egész városban, amit akarnak. Forgalmas helyeken is simán leütnek és kirabolnak embereket. Pár éve megtámadtak, aminek 2 és fél éves bírósági tárgyalás utána az lett az eredménye, hogy a 3 elkövetőből 1-et teljesen felmentettek mondvacsinált indokkal, 1 kapott felfüggesztettet, 1 meg börtönt. A helyszínre a rendőr meg gurult a kocsival... Ha a támadóknál van kés és a rendőrökön múlik, ott halok meg. Többet segített egy ott lakó, aki egyből lejött és hozott jeget, mint a rendőrség. És ennek az illetőnek az egyik rokonát előtte pár éve késelték meg.

Viszont a hajléktalanokat nagyon szeretik vegzálni, még a tiszta és normális, nem alkoholistát is. Ott már érzik magukban az erőt.

2015. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A közbiztonság elég jó, de nem sok látnivaló van. Szép a főtér, illetve a Deseda-tó környéke, de ennyi.
2017. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon szép hely
2022. szept. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!