Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fiatal srác vagyok,18 éves...

Fiatal srác vagyok,18 éves leszek, előttem áll még az érettségi. DE utána szeretnék utazni, világot látni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Viszont csóró vagyok. A Bátyámmal és Anyámmal élek, akik nem támogatnak, apám meghalt. Szóval a kérdés az lenne hogy hogyan kezdjek bele az utazásba?

2018. okt. 28. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek dolgozz, hogy legyen egy kis pénzed. Ingyen nem fogsz tudni sok helyre eljutni.
2018. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdetben dolgozz, hogy legyen megélhetésed.

Aztán tanulj szakmát (munka közben is lehet!), hogy könnyebb munkával többet keress.

Ha van kereseted, ne éljed fel az egészet, ne vegyél meg minden divatos szir-szart, hanem tegyél félre.

Amikor lesz kellő megtakarított pénzed, kezdhetsz utazni.

2018. okt. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hajóra mehetsz dolgozni- akkor elég sok helyre eljutsz.
2018. okt. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak nemzetközi ösztöndíjak, illetve az EU-nak van önkéntes programja is fiataloknak.
2018. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is a hajot mondom, vagy olyan munkat valassz amivel utazhatsz, de egy eros angol tudas mindenkepp fog kelleni.
2018. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kėrdės hogyan tervezted. Mert vannak akik bringával nekiindultak kb 2 millával. Itt ott megállva dolgoztak. Van egy nagyon jó videoriport erről a youtubon is. Igaz ők 2 en voltak. Nászúton. Budapestről tekertek körbe. Fejenkėnt kb 5 milla volt ės kb 4 ėv csavargás. Dolgoztak is pár hetet pl ausztráliában. 360 fok kerėkpár vagy mi a youtubon az oldaluk. Ėrdekes. Szal így viszonylag olcsón bejárhatod a világot. Főleg az eut.

Vagy munka amit mondtak is. Hajó.

2018. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!