Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országot ajánlanátok?...

Milyen országot ajánlanátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Európai utazásra gondoltunk,de nem kell feltétlenül európainak lennie. Észak-Afrika vagy Ázsia nyugati része is jó lenne sőt ... Viszont további kontinensek mint pl Amerika vagy Ausztrália kizart. Meg persze Ázsia és Afrika további részei. Ezeken kívül még két kikotesunk lenne. Az egyik,hogy ne legyen méregdrága,vagyis egy fő költsége (ezt nem tudtam jobban megfogalmazni 😂) ne legyen több a 300 ezernél. A másik pedig,hogy legyen valami történelmi háttere is,mert ilyen helyeket szeretnénk főként megnézni. Ja és Róma ki van lőve,mert ott már jártunk. Görögországot szívesen megnéznék de lehet egy kicsit érdekesebb hellyel kezdenénk. Ezek után ti mit ajánlotok?

2018. nov. 29. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Montenegro. Málta.
2018. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ciprus, Tunézia (Karthago)
2018. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelország (Krakkó történelmi városa, Wieliczka, hatalmas sóbánya), Szlovénia (gyönyörű és változatos tájak viszonylag kis területen), Görögország (sok sziget, történelem, jó ételek).
2018. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföld. A legtöbbet kapod a legjobb áron.
2018. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Bulgária, Ciprus (gyönyörű)
2018. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Siracusa, gyönyörű.
2018. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Törökországról esetleg Egyiptomról mi a véleményetek?
2018. nov. 30. 06:13
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Törökország nekem nagy negatív élmény volt. Szinte minden utcasarkon leselkedik egy zsebtolvaj, vagy valami átverős sztorival betalálnak. Sokszor a rendőrök is benne vannak a dolgokban így tenni sem tudsz semmit. A nagyobb városokat biztosan elkerülném.
2018. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg izgalmas helyet akartok, akkor Iránt csak ajánlani tudom, a perzsáknál vendégszeretőbb emberekkel soha nem találkoztam, minden este meghívott egy random ember vacsorázni magához, imádják az utazókat. Ennyi pénzből amúgy már elég sok helyre lehet menni. Tudom ajánlani pl a Balkánt, egy autós túra 3 hétig húzza ennyi pénzből és a térség összes fontos helyét meg tudjátok nézni.
2018. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!