Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dél-Amerika vagy Törökország...

Dél-Amerika vagy Törökország a veszélyesebb?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Törökország is elég gáz. A nagy városokból ne nagyon akarj kimenni mert nem biztos hogy túléled. Dél-Amerika meg egy egész kontinens. Van ami biztonságosabb mint Európa van ami meg a világ legveszélyesebb országai között van.
2018. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Haborutol en nem tartanek, viszont csakugy "szerelembol", mert vonz es tetszik, de amugy nem kot oda semmi ezen kivul, nem koltoznek Torokorszagba. Az ilyen koltozesnek nem a biztonsag a legnagyobb buktatoja, hanem a penz es a kultura. Aki igy akar idekoltozni mint te, annak inkabb az ilyen hosszu nyaralasokat szoktam javasolni. Evente kivenni jol a szabidat, es bekoltozni valami tengerparti varosba par hetre teljesen jo, es akkor megmarad az a "török álom" feelinged is. Idekoltozni ugy, hogy nem vagy a jomoduaknal egy hajszallal minimum jobb modu, hanem dolgoznod kell, alberletet fizetni stb. arra nem ajanlom egyaltalan.
2018. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

"Törökország is elég gáz. A nagy városokból ne nagyon akarj kimenni mert nem biztos hogy túléled."


Miért kell hülyeségeket beszélni? Jártál egyáltalán Törökországban? Én nyáron voltam és nem volt semmi gond. Kis városokban sem. Legfeljebb közvetlenül a szíriai, iraki határnál lehetnek problémák de arra egy turista sem megy.

2018. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Dél Amerika...törökországban nincs semmi veszélyes..
2019. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!