Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jár asztma miatt 90%-os...

Jár asztma miatt 90%-os utazási kedvezmény?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 22:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10! Lehet jár neked is, csak a kedvezményeket nem szeretik ajánlani az embereknek.
2018. dec. 28. 16:23
 12/17 anonim ***** válasza:

off.


Na pont ezért utaztok 40 éves vagonban és 40 éves ikarussal.

Alig van olyan aki teljes áru jegyet vesz :DDDD


off vége.

2018. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

10-es vagyok, közalkalmazotti 50 %-os kedvezményem volt, a fiamnak 50 %-os diák - így kerül Debrecen oda-vissza 10 ezer ft-ba. Szerinted ez kevés, 91 ezres minimálbérnél???


És nem, nem ezért vannak leromlott vonatok: nézd meg egy MÁV osztályvezető/főosztályvezető fizetését.

Tudok olyan emberről, aki a közeli kocsmában nyerőgépezett mindezt a munkaidejében. Meg a jutalmak, amiket felvesznek egy veszteséges cégnél...

2018. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13!!


Offoltam,de ezt jeleztem is.

Nem kell háborogni,én tavaly 7 ezer forintból megjártam oda-vissza Krakkót busszal.

Csak szemléltetni akartam hogy egyrészt a szolgáltatás színvonalához mérten mennyire drága a tömegközl.

Másrészt, boldog-boldogtalan kedvezményesen utazik.


Ezért ér fel a vonat miskolcról pestre 2óra alatt 2018-ban!

2018. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig elvileg a jegybevételeknek hozzá kellene járulni a fejlesztésekhez.

De könyörgöm amikor valaki 90%-al utazik...fizet pár forintot azért amiért te ezreseket.

És sajnos ilyen nem 100,nem 1000 hanem sokkal több van.


(sajnos)

2018. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Tartósan beteg csak gyermek lehet. Ezért nem kap pl. 10# kedvezményt


Kérdező ha te is felnőtt vagy már, nem fog járni

2019. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Off

12,14,15


Vetkőzd már le, légy szíves a sztereotípiádat: uszodában dolgoztam, országgyűlési képviselő nem volt hajlandó fizetni a belépőjegyért, felment az igazgatóhoz kikunyerálni az ingyenes belépést: "szegény"-nek nem telt az akkor 400 ezer ft-os ft-os fizetéséből :-(

Szóval nem a beteg emberek kedvezménye miatt tart ott az ország, ahol....

2019. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!