Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Észak-Amerikai körútra milyen...

Észak-Amerikai körútra milyen utazási irodát ajánlanátok? Mortons cégről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

New York-Washington érdekelne elsősorban.

Köszönöm előre a válaszokat!!:)



2019. jan. 19. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Minek ahhoz utazási iroda? Túl sok pénzed van?


Kimész busszal Bécsbe, onnan repülővel Frankfurtba vagy Londonba, és onnan Washingtonba vagy New Yorkba. A skyscanner.com-on rendelhetsz jegyeket. Beutazási engedély legyen. Szállást az airbnb.com-on keress, ne szállodákba menj. Ennyike.

2019. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ballagási ajándék lesz, a legjobb barátnőmmel kapjuk. 18 évesek vagyunk, nem fognak csak úgy kiengedni minket a vakvilágba. Így is nehezen mentek bele itthon, érthető okokból féltenek minket.
2019. jan. 19. 19:26
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
12%
Akkor meg aki fizeti jobb ha felkészül rá,hogy a gatyája is rá fog menni errea mutatvanyra ha utazasi irodaztok
2019. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, nem "a vakvilágba" mentek, hanem ott lesz a kezedben a repülőjegy meg a szállásfoglalás. Az utazási irodától is ezt kapod, csak jó nagy felárral. Pestről Washington DC-be sem bonyolultabb eljutni, mint Pécelre, csak sárga busz helyett másra kell felszállni.
2019. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért is menne rá bárkinek a gatyája? 3-400 ezerért már láttunk ajánlatokat, de nyilván ez függ attól, hogy pontosan hová megyünk, és mennyi időre.


Én elhiszem, hogy valakinek nagyon beválik ez, hogy mindent maguknak foglalnak, de én pl. Budapesten sem szeretek vezetni, vagy eljutni A-ból B-be egyedül, nemhogy Manhattanben... Nem értem, miért kell erőltetni ezt, hogy igenis szervezzük magunknak, mikor szerintem érthetően tettem fel a kérdést. Oké, hogy ott lesz a repjegy, meg a szállásfoglalás, de nyilván nem a hotelban szeretnénk ülni, amíg ott vagyunk. Nem akarunk azzal vesződni, hogy előre kinézünk mindent, hogy hová hogy jutunk el, hová lehet előre megvenni a jegyet, stb. Ezt mi szeretnénk másra bízni. Az utazási irodáknál van olyan út is, ahol idegenvezető van, végig csoporttal vagyunk, nem pedig tök egyedül egy olyan városban, ahol még a rutinosabbak is képesek eltévedni.

Az utazási irodákban ezzel foglalkoznak, nyilván nagyobb tapasztalattal rendelkeznek szervezés, foglalás és egyebek terén mint mi, 18-19 évesen. Nem értem, miért kell minden kérdés alá odaírni ezt, hogy ne irodával utazzon az illető... Fogadjuk már el, hogy mások vagyunk, mások az igényeink.:D

2019. jan. 19. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
czoportal mint a birkak, elmeny pont nulla
2019. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Jó, hát ha életképtelen vagy, az más. Azt mindig lehet pénzzel kompenzálni.
2019. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 D. Brasco ***** válasza:
14%
Kérdező akkor viszont rosszul tetted fel a kerdest!Mert nem írtad bele hogy ahhoz is lusta vagyok hogy megnézzem hova akarok menni,ezert kell az utazasi iroda!
2019. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Évente általában 2-3 alkalommal tuti megyünk olyan városnézős utakra a tengerpartozás mellett, ami irodá által szervezett. És lám, mind hatalmas élmény volt. Nem értem, miért kell valakit azért bántani, piszkálni, mert mások a nézetei. Nekünk ez a jó, ezt érezzük biztonságosnak, ettől senki nem lesz életképtelen. :D Osztjátok itt az észt, mintha nektek annyi lenne, aztán sehol semmi. Ez a szomorú, nem az, hogy mi irodával utazunk.
2019. jan. 20. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Minden kérdések legótvarabbja, amikor a kérdező bejön nagy elánnal, és arról érdeklődik, melyik utazási ridába térjen be.

Minden hónapban előkerül egy ilyen öntudatos paraszt, de többnyire fülét farkát behúzva el szokott tűnni innen.

2019. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!