Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Észak-Amerikai körútra milyen...

Észak-Amerikai körútra milyen utazási irodát ajánlanátok? Mortons cégről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

New York-Washington érdekelne elsősorban.

Köszönöm előre a válaszokat!!:)



2019. jan. 19. 17:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés, nem kell rá válaszolni. Ennyire egyszerű. Arról meg én nem tehetek, hogy sok itt a korlátolt emberke, akik képtelenek elfogadni, hogy attól, mert ők az 'A opciót' részesítik előnyben, más még választhatja a B-t, vagy a C-t nyugodtan.
2019. jan. 21. 18:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a válasz, ne tessék pampogni. Inkább azon tessék elgondolkodni, milyen nagyszerű ez a világ, hogy itt hozzászólhat idióta is és tapasztalt utazó is.

Ha pedig ez is megvan, tessék elmélázni azon, ön miért a dilinyósokkal és félkegyelműekkel ért egyet, illetve miért nem rutinos megszólalóktól tanul el példát.

2019. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Vissza lehet venni az arcból nyugodtan. Szerintem én normálisan, érthetően leírtam a kérdést, arról nem tehetek, hogy sokan képtelenek felfogni azt az egyszerű mondatot, hogy nem fogunk csak úgy, magunktól menni. Verhetitek itt magatokat arra, hogy ti húú de milyen tapasztaltak vagytok, de ettől én nem leszek előrébb. :)
2019. jan. 23. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!