Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Baraka túráira egyedül is...

A Baraka túráira egyedül is érdemes menni?

Figyelt kérdés

Rájuk gondolok:


[link]


Sajnos nincs utazótársam. :/



2019. jan. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
simán, miért ne?
2019. jan. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sokan szoktak menni egyedül, nem csak társukkal, ismerőssel. A túrán a hasonló érdeklődés miatt barátságok tudnak kialakulni, akikkel később is lehet együtt túrázni, akár újabb Baraka úton, akár másutt. Sőt, olyat is ismerek, akik Baraka túrán ismerkedtek meg és azóta már házasok.
2019. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én is mentem már egyedül, teljesen jó volt. Sőt, néhány pártól eltekintve az utazók többsége egyedül megy. Legalábbis mostanában ezt tapasztalom, főleg drágább utakon, ahova nehéz társaságot szervezni.
2019. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, csak a baraka elég drága. Szerintem sokkal jobb a saját szervezés, közelebbi célpontokra mindenképp. Max. nagyon spéci, világvégi helyekre mennék irodával... Társakat meg találhatsz a neten, pl a turatars.com oldal nagyon jó erre...
2019. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Csatlakozom, Baraka tényleg nagyon drága, és van rengetek utazás szervező meg utastárs kereső oldal. Baraka meg társai vagy a nagyon lusta, vagy a nagyon buta embereknek valók.
2019. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!