Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes beszerezni egy ilyet?...

Érdemes beszerezni egy ilyet? Ér ennyit, vagy így is túlárazott?

Figyelt kérdés

valami kanálgépszerűséget kerestem túrafelszereléshez, de megtetszett ez az 5az egyben evőkészlet


[link]


úgy össz 680 ft. nem sok így is érte?


2019. jan. 27. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy dizájn fos!


Ilyet vegyél! [link]

2019. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tényleg még eddig ez a legjobb ötlet. csak olcsó megoldást keresek, a magyar shopok meg mind rápakolják a jó kis hasznuk
2019. jan. 27. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Amit belinkeltem, az a KATONAI - HONVÉDSÉGI KANÁLGÉP, az vidéken is, elég sok katonai boltban kapható.

Csak arra figyelj, hogy mindegyik nyelén legyen ott az a honvédségi jel, mert már ennek is van kínai másolata, de az hajlik és sorjás!


Itt a képen a nyeleken látni a gravírozott jelet, csak ilyet vegyél! [link]

2019. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Milyen turazashoz? Altalaban konzervnyito tok felesleges, mert nem cipelsz magaddal nehez konzervet. Ha nem lenne gond a suly, mert csak sik terepen gyalogolsz, vihetnel magaddal konyhai evoeszkozoket is, nem? A gearbest-es cucccal amugy gyanus, hogy egyetlen konzervet nem tudnal kinyitni anelkul, hogy eltord.


Vegyel egy komoly svajci bicskat (victorinox), es barmely turazos boltban egy muanyag kanalat es kesz, nem kell ide katonai evoeszkoz keszlet. :D

2019. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk hatalmas ötletnek tűnik, hogy a villa széle egyben kés is amivel felvágod a szád az erdő közepén :D


Ennyire ne legyél skót, ha már túrázni mész akkor nyugodtan megvehetsz egy rendes kanálgépet.


Bár én simán bedobok egy konyhai kiskanalat, bicskát meg feltéphető konzervet és kész.

2019. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%

Ez biztosan nincs tularazva, nem fognak semmit sem ingyen adni neked.

Ha tetszik, vedd meg

2019. jan. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
51%
Az általad linkelt szarért,kereken 680forintért kérnek többet mint amennyit ér!Ez pont az ilyeneknek van kitalálva akik nem értenek hozzá,hogy hú mekkora vétel mer' óccsóír' kapok egy all in one-t!Amire amúgy semmi szükséged meg még ráadásul hasznalhatatlan is.......mint ahogy már más is írta hatalmas ötlet,hogy a villa széle egyben egy recés kés....biztosan kellemes lehetne vele enni bármit is
2019. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, hol élsz, de menj be egy háztartási boltba, ma már egy sima kiskanál majdnem ennyibe kerül. Szóval ez a cucc is kb. annyit ér. Túrázáshoz kell egy bicska, meg vettem külön kanalat és villát, amit viszek magammal, hogy ne a készletből vesszen el, ha úgy adódik...

Nem tudom, milyen helyeken túrázol, de azt is gondold át, hogy egy egyébként ehetetlen konzerv árából bárhol ehetsz egy jó gulyást vagy hamburgert frissen, melegen... Mi teljesen leszoktunk ezekről a konzervekről.

2019. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Most komoly 700 forinton megy a hisztéria?
2019. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A műanyag könnyebb, túrázásnál szerintem ez nem hátrány, de egynapos útra még az is fölösleges.
2019. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!