Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért futt a videókártyám...

Skykrid25 kérdése:

Miért futt a videókártyám 95%-on ha max egy 20 perce kapcsoltam be a gépem és tényleg a csak pár alkalmazást nyitottam meg, és persze ezzel egy huzamban a dedikált memóriájából is több mint a felét eszi?

Figyelt kérdés

tenyleg csak pár alkalmazást nyitottam meg és nem is egyszerre (gépház, crhome, utorrent az bekapcsolásnál automatikusan indul, fáljkezelő, stb) sztm ezekhez nem kell ekkora grafikus teljesítmény, és a crhombe is cak a facebook és a microbit volt megnyitva...

windows 10 home rendszerem, chieftek tápegység 500w, 12gb ddr3 1333mhz memóriám, fx-8350 cpu-m, msi gtx1050 ti, és egy asrock 970 pro3 alaplapom, 2db 500gb hdd thosiba-samsung, 1 db WD green 120gb ssd, és a rendszerem az letöltött nem megvett!

és a feladat kezelőben azt irja hogy ez az alkalmazás\fálj pörgette a vga-m "instal shield update service"



2018. aug. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt okozhatja vírus is.


Legfrissebb driver van fent a kártyán?

2018. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostmar igen a legfrissebb van
2018. aug. 7. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
És nem javult?
2018. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na megtalaltam problémát csak egy vírus volt kitoroltem és már egyből jobb is köszönöm szépen a segítséget azért és remélem minden adatott megadtam ahoz hogy sejteni lehessen a problémát köszönöm megegyszer
2018. aug. 8. 23:08
 5/5 A kérdező kommentje:

Bár arra azért kíváncsi lennék hogy mi lehetett az a falj ami ennyire porgette a vga-m

"instal shield update service" ezt kellet kitörlnom és egyből minden oké volt

Esetleg tudja valaki mi lehetett ez? Sztm egy vírus de nem biztos

2018. aug. 8. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!