Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Alanyába megyünk nyáron azon...

Alanyába megyünk nyáron azon belül a Mesut hotelbe . Valakinek véleménye van?

Figyelt kérdés

#Törökország ?
2019. febr. 2. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Igen. A véleményem az, hogy olvasd el mások vélemènyét pl a Google vagy a Booking felületén, utána gyorsan foglalj át egy másik szállodába.
2019. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tavaly a barátomék voltak ott. 2 hétre akartak foglalni, de a 3 nap után elmentek a szállodából. Pocséknak tartották.

Panaszkodott mindenre. Nem nagyon akartam elhinni, hogy olyan gáz, ezért megnéztem a booking.com értékelését is.

Ott olvasva az ott nyaraló vendégek értékelését én személy szerint 1 napot nem töltenék ott. Kezdem azzal, hogy a szálloda 5,5 pontos értékelést kapott. 8 pont alatti értékelési szállodába nem szabad menni, hacsak nem számít az igényesség. Panaszok vannak csak. Nem tiszta, a kaja pocsék Elhanyagolt, a személyzet rossz stb. Többen írték, hogy többé nem mennek oda. Ha még nem foglaltátok le, akkor keressetek másikat.

2019. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már lefoglaltuk :/ de most olvasgattam kb 10 bol 7 jót 3 rosszat írnak elmúlt időszakra
2019. febr. 2. 22:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol olvastad, de a bookingon csak rosszat írnak. Egy angol oldalon szintén csak rosszat írnak.
2019. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
5.5 pontszámot kapott. Az nagyon rossz.
2019. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bookingon 3 jó 3 rissz így jön ki a 5.5 Google őn meg több jó van . De hat nemtudom :( majd megtudjuk sajna
2019. febr. 2. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat, en ezt biztos lemondanam. Par helyen elolvastam az ertekelest, es sehol nem olvastam jot, es amikor x kulonbozo ember irja azt, hogy szar a kaja es bunko a szemelyzet, akkor az az lesz, tök mindegy hogy neha sikerült kitakaritani a szobat es ezert a tisztasag pontszam kicsit felvitte a dolgokat. Nem akarsz ilyen helyre menni, plane nem Törökorszagban :D.
2019. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy előbb olvasok, utána választok és a legvégén fizetek. Más sorrendben ez sajnos nem működik.
2019. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, mondjátok le. Én mindig a negatív kritikákat olvasom csak. A rossz helyet pozitívan értékelő vagy nagyon igénytelen, vagy valami bérkommentelő... Sajnos ma már tényleg csak a nagyon magasan pontozottakba érdemes menni.


Megjegyzem, tavaly voltunk egy balatoni szálláson, 9,3 pontosban, de soha többet. Nagyon jó helyen volt és tiszta, ez igaz, de az épület lepukkant, a bútorok a nagymamától, műszálas ágynemű, minden felszerelés a legolcsóbb kína, stb. Még a jónak értékeltekben sem lehet igazán hinni.

2019. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolom az utazási irodában ezt tukmálták rátok, mert a kutya se akar oda menni, aki hallott róla.

Édesanyám, ha külföldi utat tervez sok időt tölt fórumokon és keresi az ideális hotelt, mielőtt kiad több százezer forintot. Talán még nem késő átfoglalni egy jobb helyre.

Amúgy TripAdvisoron is olvass utána a hó teleknek az is segít a döntésben.

2019. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!