Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Alanyába megyünk nyáron azon...

Alanyába megyünk nyáron azon belül a Mesut hotelbe . Valakinek véleménye van?

Figyelt kérdés

#Törökország ?
2019. febr. 2. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron a Hotel Sunprime C Lounge-ban voltunk Alanyan.


Nagyon jó, csak jót mondhatok róla. Nézd meg! Én erősen javaslom!

2019. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi pont ebben a szállodában voltunk, kétszer is, de nagyon régen (17 és 18 éve). Akkor nem volt rossz egyáltalán, és a személyzet pont, hogy volt nagyon kedves volt, a szobák pedig tiszták. A kajában is komoly választék volt, csak nekem akkor sem jött be az az ízvilág, úgyhogy gyümölcsön éltem kb :) A medence nem nagy, de akkor minden nap takarították, szóval összességében egy rossz szavunk nem lehetett rájuk. Persze hogy azóta mi lett velük, azt nem tudom. Ha nem költöttek az épületre, akkor el tudom képzelni, hogy durván romlott a színvonal.
2019. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most megnéztem a képeket, felújítani felújították. Remélhetőleg minden oké lesz ;)
2019. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!