Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kabinbőröndbe hány napra...

Kabinbőröndbe hány napra lehet kényelmesen becsomagolni?

Figyelt kérdés
Nem repülővel mennénk, 5 napra kb, városnézésre. Kell ennyi időre közepes méret, vagy elég csak ennyi?

2019. febr. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi számít kényelmesnek? Ha az hogy viszel egy csomó cuccot ami egy percig nem lesz rajtad akkor kevés lesz. Ha csak azt viszed ami kell és nem a sarkvidék a célpont akkor simán elég lehet.
2019. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen szezonban, nyáron egy hátizsák is elég 5 napra.
2019. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szezon nem mindegy, de szerintem 5 napra simán be lehet pakolni, ha minimálra veszed, akkor 1 hétre is. ha még mosni is tudsz majd ott, akkor akár 2-3 hét
2019. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemreg repulovel mentem egy kis hatizsakkal 3 hetre, jartam bazinagy hegyekben, sivatagban, tengerparton, varosokban, kis falvakban, oazisokban. Es meg a laptopom is elfert a zsakomban. :)
2019. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyáron mennék, tehát csak napi egy ruha kellene kb, meg esetleg amiket vásárolok annak kell majd hely.

Köszönöm a válaszotokat! Megnyugodtam, hogy bőven lesz helyem :D

2019. febr. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!