Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Házilag mivel lehet becsomagol...

Házilag mivel lehet becsomagolni a bőröndöt úgy, mint a reptereken szokás?

Figyelt kérdés

Folpackkal? Vagy az hülyeség?

Vagy szigszalaggal vagy valami ilyesmivel?


2012. dec. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen felesleges a fóliázás! Aki ki akar lopni valamit a bőröndből, az kilop akkor is ha nincs rajta fólia! Semmi értelme a fóliázásnak, szerintem.
2012. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Nem azért fóliázzák be mert esetleg lopnának belőle. Hanem azért mert a bőröndöket nem kímélik, és dobálják többször is. Volt rá példa hogy a szalagon darabokba jöttek a ruhák, fehérneműk, cipők, mert a bőrönd kinyílt.

Na ezért kell fóliázni, mert akkor tuti nem nyílik szét a bőrönd. otthon egy sima folpackkal is megtudod csinálni. Mi is mindig így csináljuk.

[link]

ez tökéletesen megfelelő. Jól körbe tekered a bőröndöt, és nem lesz gond.

2012. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen felesleges.


Elég sokat utazom, de soha sem volt még szükségem arra, h betekerjem a bőröndömet fóliával.


Arról nem is beszélve, h le sem tudnád vágni, mert ugye kést, bicskát, körömollót nem vihetsz magaddal... :D

2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne levágnia?? A nagy bőröndöt otthon befóliázza, és amikor megérkezik a végcélhoz ami legyen szálloda, vagy valakinek a lakása akkor ott le tudja vágni.. Mindenhol van olló vagy kés.

Nem felesleges, mert sokszor történnek balesetek amikor kinyílik a bőrönd, és minden kiborul belőle. 2 hete jöttem haza Magyarországról Angliába. Hát örültem hogy nem én voltam az a szerencsétlen akinek a bőrönd teljes tartalma a szalagon volt..

2012. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!