Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki vihetjük a gyereket?

Ki vihetjük a gyereket?

Figyelt kérdés
Hétvégén indulunk Romániába,kitudom vinni a kisbabát személyi el? Elég a személyi igazolvány, vagy más is kell hozzá? 4honapos.
2019. febr. 19. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki


[link]

2019. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehat akkor elég a személyi, én is így tudtam csak nem voltam biztos benne hogy atengednek e a határon egy személyivel.. Köszi a választ.
2019. febr. 19. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét szülő megy?
2019. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igennn mindketten megyünk..! Apa is én is.volt olyan hogy Romániából jött volna egy család ki ide, és a határon nem engedték át őket vagyis a gyereküket,pedig apja anyja ott voltak csak kellet volna meg valami meghatalmazás, igy ott kellet maradjon a nö a gyerekel a határ melletti panzióban, míg az apa vissza fordult valamilyen meghatalmazásert de nem tudom pontossan mi volt.
2019. febr. 20. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Kitől kelemé meghatalmazás, ha mindkét szülő ott van? Akkor kell, ha csak az egyik megy a gyerekkel. Ha mindketten jelen vannak, nincs kit meghatalmazni.
2019. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!