Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felelőtlenség...

Szerintetek nem felelőtlenség egy (na jó, majdnem egy éves) gyereket elvinni Thaiföldre?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy most ott vannak gondok (valami szavazásokkal ha jól vagyok értesülve). Én mondjuk felelőtlenségnek tartom, jó hogy a gyerek az első, de ha erről van szó inkább megülök a seggemen és kivárom míg nagyobbbacska lesz egy ilyen utazáshoz. Vagy szerintetek ez rendben van?

2014. febr. 6. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem vinném 3 éves kora előtt. Addig menjetek biztonságosabb helyekre, Skandináv országok, hidegebb területek jóval biztonságosabbak egy picinek és ott is vannak gyönyörű helyek.
2014. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömről van szó akik most épp ott vannak.
2014. febr. 6. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A turisták által látogatott területeken (tengerparton) nincsenek gondok, felkelések... Nem lesz a gyereknek ott semmi baja. De ha pl Bangkokba vitték, az már más kérdés.
2014. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ott voltak.
2014. febr. 6. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:

4 nappal ezelőtt jöttem haza Bangkokból..

A helyiek meséltek pár dolgot az ottani politikai helyzetről, de mi semmit nem éreztünk, láttunk belőle..Igaz Bangkok hatalmas város, lehet elkerültük a zűrös helyeket. Egyébként is: Turista nem megy oda ahol gond van, szólnak is, hogy hova ne menj.. Nem hiszem, hogy a szomszédodéknak bármi bajuk esik majd.


Bár személyes véleményem, hogy ilyen kicsi gyerekkel még külföldre sem mennék, hanem Magyarország szépséges helyeit kutatnám fel inkább. Majd amikor már élvezi, értékeli a látnivalókat , vinném külföldre. Addig csak gond egy pici gyerek külföldön.

2014. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömék is most jöttek haza, nem volt semmi gond Bangkokban sem. De én annyit hallottam itthon, hogy az utazási irodák a rossz helyzetre való tekintettel nem kötnek biztosítást mostantól. De erről célszerű utána érdeklődni. Egy egy éves gyereknél ez gondot jelenthet, mert ha bármi baja van fizethettek utána.

Egy ekkora gyerekkel amúgy is meggondolnám, várnék még pár évet. Bangkok amúgy is olyan hely, ahol a sok látnivalóért érdemes menni, vagy vásárolni egész nap, tehát egy ekkora gyereket hurcolgatni egész nap fárasztó. Ha egyből tengerpartra mennek és gyerekbarát szálloda, akkor nincs gond, a legtöbb 4-5 csillagos szálloda tiszta és minden kényelem megvan.

2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos most oda kijutni? Közelebbi hely nem jó?
2014. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam feljebb is, hogy NEM az én gyerekemről van szó, és nem is én tervezek kirándulást/utazást a gyerekemmel !!!!
2014. febr. 6. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem felelőtlenség, nem lesz baja a gyereknek, ha a turisták által látogatott helyekre mennek.

Bár én személy szerint nem vinném a gyerekemet ennyi idősen, de ha valaki akarja, akkor vigye.

2014. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!