Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova mennetek nyaralni...

Ti hova mennetek nyaralni ezek kozul? ( Keppel! )

Figyelt kérdés

[link]


Készítettem egy táblázatot a repjegy árakkal mivel a szálláson lehet spórolni bárhol de a repjegy annyi amennyi.

Ti mit választanátok,és miért?

Köszi!!

:)

22/L


2019. febr. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Athén. Mindig is érdekelt Görögország, és a fő látványosságai. Na meg a mitológia is bőven hozzátesz.
2019. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Róma.

Azért mert még sosem voltam olaszban, ráadásul elsőnek szeretem letudni a közelebbi, de muszáj-látni helyeket Európában. De később Ciprus is érdekelne, de talán még Istanbul is, de azok nincsenek annyira elől a listámon.

Valamely spanyol város, illetve Párizs előrébb lenne. De kezdésnek erről a listáról Róma.

2019. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baku es Isztanbul kozott dolne el nalam.
2019. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinten Baku es Isztambul de egy picit inkabb Isztambul jobban.
2019. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ciprus, még nem voltam, de nagyon érdekel.

Ha Rómát választod, akkor nem fogsz csalódni, csak sétálgatni is nagy élmény ott. Athén nem ez a kategória, a múzeumok és a látnivalók gyönyörűek, de érdemes kocsit bérelni és kimozdulni vidékre, hogy ne csak a nagyvárosi Görögországot lássa az ember.

2019. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol jártál eddig és mit szeretnél.


A repjegyek ára nagyon nem annyi, amennyi, a legtöbb felsorolt ár nekem sok ezekért a célpontokért, Rodoszra 30k körül simán vannak repjegyek szeptemberben, akkor meg már az idő is jobb, mint előtte, a tenger meg rohadt meleg úgyis. Kicsit vadássz még.


Rengeteg különböző típusú lokációt néztél, van itt Rimini turistagettó fetrengéssel, pár napos városlátogatásra való hely, mint Róma, kiindulópont autós túrához a környéken (Nizza), stb.


Arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy Isztambul és Baku (különösen az utóbbi) kilógnak a sorból, ezeken a helyeken a kényelmes nyaralgatás mást jelent, mint nyugatabbra. Ha nem voltál még Ázsiában vagy Afrikában és ez lenne az első saját szervezésű út, akkor szerintem válassz egy nyugis európai célpontot,az is lesz elég kihívás. Sok helyen járok és nem egyszer kellett már segítenem gap yearen levő kora huszonéves fiúknak lányoknak, amikor például már az összeomlás szélén voltak Pekingben attól, hogy senki nem tud egy szót sem angolul és még egy taxit sem tudnak fogni a szállásukig, arra meg csak most jöttek rá, hogy itt a googlemaps nem működik. Na, hasonló helyzet tud előállni az Atatürkön, amikor 42 fokban keresed az előre kifizetett taxist, aki nem úgy tűnik, hogy eljött érted, közben csorog rólad az izzadtság, de mindkét kezed tele csomagokkal és 30 török taxis üvöltve közli, hogy te most akkor vele mész. Én már meg sem hallom ezeket, de elsőre, amikor például Indiában jártam, elég kemény volt.


Ha muszáj javasolni, akkor Nizzát mondanám. A francia riviéra a szívem csücske, a tengerparti városok is fantasztikusak, meg beljebb a hegyi falvak, érdemes kocsit bérelni, de ha az nem opció, akkor busszal is megoldható. Nem olcsó környék, de ha olyan airbnbt találtok, ahol lehet főzni, akkor egy strandolós nap szinte nulla pénzből kihozható, a kiállítások meg ilyesmi meg másh

2019. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!