Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Osztrákoknál még tart a...

Osztrákoknál még tart a magyar rendszámú kocsik vegzálása?

Figyelt kérdés

Kimennék egy hétre Kitzbühelbe egy hétre egy öreg Ignissel, aminek ráadásul két ponton a karosszériája is kis mértékben sérült. Ezek nem befolyásolják a biztonságot, nemrég lett vizsgáztatva.

De sok hírt lehetett olvasni arról, hogy az ottani rendőrség utazik a magyarokra.

Igaz vagy sem, de több olyan beszámolót is olvastam, amely szerint gyakorlatilag nulla kilométeres kocsiról is levették a rendszámot, mert csak…

S nem egyszerűen büntetnek, hanem vagy

- náluk megcsináltatja az ember (a nem is létező) hibát, s levizsgáztatja;

– vagy tréleren viszi haza.

Nem szeretnék ilyenbe belefutni.


2019. febr. 23. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Az "sok hír" nem igaz, csak azokkal szórakoznak, akik bunkón viselkednek, szétesöféöben le´vö autóval járnak vagy szabálytalankodnak.

Engem 30 év alatt egyszer sem piszkáltak, pedig havonta legalább egyszer átmegyejk Ausztrián.

2019. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti rendszerességgel járok Ausztriába. Nem új, hanem >300 000 km-t futott, de karbantartott autóval. Még csak meg sem állítottak soha. Nem jellemző ez Ausztriában. Ott a rendőr is polgár és a rendőrség a polgárokért van, nem ellenük.
2019. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akit még nem bűntettek meg az általánosít abból, hogy ha őt nem büntették meg, akkor még soha senkit.

A tények viszont mást mutatnak:

[link]

2019. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez beállított videó, nem valóság.


Akik rendszeresen járnak Ausztriában - és itt akik írtak, azon nem egyszer voltak arrafelé, hanem sokszor - évtizetdeken keresztül -, azoknak ennyi alkalom alatt legalább egyszer bele kellett volna futni ilyenbe.


De én pl még senkitöl nem hallottam ilyet, pedig rengeteg ismerösöm van, aki több ezerszer járt arrafelé, és nem történt semmi ilyen.

Akikkel ilyen "történt", azok csak ebben a megjátszott videóban fordulnak elö, sehol máshol.

2019. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A konzuli szolgálat hivatalos információin is szerepel ez.

Ismerőseim is fjtottak bele korábban ilyenbe.

2019. febr. 23. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

"Ez beállított videó, nem valóság."


Akik meg hitelesen elmesélik a saját történetüket, azok meg ufók. Igaz?!

2019. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a saját tapasztalatomról tudok beszámolni, sokat járok Ausztriában, de soha, az elmúlt tíz évben egyetlen egyszer sem állított meg senki. Igaz, nem ön- és közveszélyes vashulladékkal közlekedek.
2019. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!