Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik oltóközpontot ajánljáto...

Melyik oltóközpontot ajánljátok Budapesten trópusi utazás előtti oltásokhoz?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegy...


Én a Viola utcában voltam.

2019. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budai oltóközpont nekem bejött, igaz, nem trópus volt, ahova mentem, csak Közel-Kelet.
2019. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha van egy csepp eszed akkor egyik sem, elmesz a haziorvosodhoz es feliratod a hep A es B -t esetleg a tifuszt, elmesz a gyogyszertarba kivaltod, ha van a csaladban eu dolgozo akkor o beadja ha nincs vissza a haziorvoshoz es o beadja, kb felaron meguszod.
2019. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem hittem volna, hogy a 21. században egy tűszúrás is az űrtechnika kategóriába esik a kérdezőnél.
2019. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Az oltóközpont nem csak azt jelenti, hogy ott gépiesen beadják az oltást, hanem tanácsot is adnak. Milyen kockázatok vannak ha egy adott helyre mész, attól is függően, hogy ott mit tervezel csinálni. Mennyire vállalsz kockázatot étkezéssel, túrázással stb. Nem minden betegség előzhető meg oltással, de jobb ha tudsz róluk. Ha tájékozott vagy, jobb élmény lesz a nyaralás, de akár az életedet is megmentheti. Menj az Albert Flórián útra, ott értenek hozzá.
2019. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OFF nem is tudtam, hogy van utca elnevezve Albert Flóriánról. király
2019. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az előttem kettővel megszólaló válaszadó valószínűleg arra céloz, hogy vannak értelmi fogyatékosok is, akik képtelenek guglizni, ezért az oltás mellé tanácsadóra is szükségük van. Ráadásul akkora idióták, hogy ezért még fizetnek is.
2019. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!