Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarország-Bulgária (Burgasz...

Magyarország-Bulgária (Burgasz) vonattal, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Aki utazott már Burgaszba vonattal az meséljen már a tapasztalatairól. Mennyi átszállással jutott el a célig, menetidő, árak, vélemények stb.

2019. márc. 8. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Nekem vannak olyan ismerőseim akik az istennek se értik meg hogy a repülő nemcsak gyorsabb hanem olcsóbb is a vonatnál. Na ők olyan harmincezer körül fizettek a vonatjegyért. Mi ennyiből repülünk inkább.

A helyzet azért változott meg mert mostanában már nincsen vonat csak repcsi!

Ha mindenképpen 30 órát akarsz drágán utazni akkor menny Flixbuszal. EGyébként marad a repcsi.


Utóirat: ha máégis vonatbúzi vagy akkor menj le Szófiába repcsivel és ott szállj át a vonatra. Az kábé 6 óra és háromezer forint lesz.

2019. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aha, csak szezonban nincs 4 db. olcsó repülőjegy egy járatra a tengerpartra. 2 éve szinte napi szinten néztem, de feladtam. Szófiába lehet, hogy van de onnan min. 350 km a tenger.
2019. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Szia kedves kettes válaszoló, szerintem benyaltál valami vírust ha nem találtál olcsó repcsijegyet oda. Ha gondolod segítek neked. A megtakírítás 50 százalékájért.
2019. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!