Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hajnali 1:30-ra fog beérni a...

Hajnali 1:30-ra fog beérni a buszom Burgaszba (Bulgária), ahonnan még aznap tovább szeretnék utazni Isztambulba. Mit lehet ott (Burgaszban) csinálni fél nap alatt, úgy, hogy az éjszaka is benne van?

Figyelt kérdés

Normál esrtben kivennék egy szobat, de olyankor már/még nem hiszem, hogy be lehetne csekkolni. Pláne nem hostelbe, mert nekem csak arra van pénzem.


(Egyébként nem most megyek, de majd nyáron valamikor)



2016. jún. 11. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

BEteg elgondolásnak tartom azt, amit csinálsz. Például azért, mert többe kerül a Burgasz - Isztambul busz, mint amennyiből megveszed a Budapest - Isztambul repülőjegyet.

Akkor meg mi a francnak izmozol egy ilyen buszos úton? Megjegyzem, időben is fél nap csak a Burgasz - Isztambul buszozás.


De ha nem lehet téged ettől az őrültségről lebeszélni, akkor szállj ki Burgaszban, sétálgass a sétálóutcájukban. Nagyon hangulatos hely, rengeteg ízléses és szép bolttal, kellemes cukrászdákkal, kiülőkkel. A kaja is olcsó.

Menj ki a tengerpartra. Kilométer hosszan gyönyörű a park. Sok kilométer hosszan ott a szabadstrand.

Ha picit több időd van, menj le SZozopolba, ott nézz szét. Az egyik ékköve a bolgár tengerparnak. Emlékeim szerint az isztambuli buszra ott is felszállhatsz.


Ha ott vagy, és szállásra van szükséged, 15-20 levából kapsz szállást éjszakánként, csak a kiadó szoba feliratokat kell keresni.


Még egyszer mondom neked, amellett, hogy Isztambult a legklasszabb európai városnak tartom, a helyedben el nem mozdulnék a burgaszi régióból, ha már ott vagyok, mert Burgasz környéke nagyon nagyon kellemes hely.

Isztambulba pedig csakis olcsó repülővel!!!!!

2016. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy olcsóbb. Két-három hete még az volt, de már nem. Oda-vissza 45.000, de ebben nincs benne a poggyászdíj, ami szintén oda-vissza már összesen 65.000. A Budapest-Burgasz busz oda-vissza 30.000, és nem kell poggyászdíjat fizetni.

A tippeket viszont nagyon köszönöm. :) De muszáj leszek tovább menni, mert a szerelmemet megyek meglátogatni Törökországba. :D

2016. jún. 12. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Május eleje óta nem néztem az árakat Isztambulba, de akkor rengeteg 4-6000 forintos repülőjegyet kaphattál volna júniusra.

A poggyászdíjat meg sosem értettem, mt kell 23 kilót cipelni, de te tudod.

De hogy mondjak valami újdonságot is, Pegasusra van 55 eurós jegy pl 06.24-re, amiben már a csomag is benne foglaltatik.

2016. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hidd el, ha lett volna rá pénzem, már rég megvettem volna. És bár egész nyáron ráérnék. Kb 2 szabad hetem van csak augusztusban.


De egyébként módosítanám a kérdésemet. A busz csak Szófiáig megy, nem Burgaszig. (Ez már tuti, megvettem a jegyeket)

2016. jún. 13. 19:36
 5/5 anonim válasza:
Atóta mög gyütté burgaszba? Mi vót?
2016. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!