Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarok, akik Angliában...

Magyarok, akik Angliában dolgoztok: Bristolból hogyan juttok el a munkahelyetekre/szállásotokra?

Figyelt kérdés

Mennék ki dolgozni, de elég messze van a repülőtértől a hely. Arra gondoltam taxit használok, de azt mondják nagyon drága, és egyébként sincs meg semmilyen kinti taxi telefonszáma. Valaki mondta, hogy buszozzak, de hát ki tudja, hogy ott hol van busz, meg tuti nem vinne el egyenesen oda. Helyismeret nélkül meg ki tudja hol kötnék ki...

Ezért arra jutottam, hogy itt kérek segítséget. Ti hogyan utaztok? Ha taxival, akkor tudna valaki egy számot adni? Előre is köszönöm.



2019. jan. 30. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

<OFF>

Ugye tudod, hogy nem mindenki Bristolból akar a szállására jutni?

</OFF>

Helyismeretem nekem sincs, de a XXI.században, okos telefonnal ez nem lehet akadály. Fél perc google keresés. Van busz ami bevisz a városba. Biztos jó ötlet ez a kiköltözés? Nem tűnsz valami talpraesettnek :/

2019. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Biztos van, aki onnan jut el.

Én azt szeretem, ha előre tudom a dolgokat, és nem adott helyzetben kell utánajárni, mert akkor nagyon stresszelek.

2019. jan. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!