Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országban jártál már?...

Milyen országban jártál már? Melyik volt a kedvenced?

Figyelt kérdés

Mi célból mentél ki? Munka, kirándulás?

Hogyan érezted magad?

Helység előnyei, hátrányai?

Tudtál használni valamilyen nyelvet, hogy a helyiekkel megértesd magadat?

Ha munkából kifojólak jutottál ki, milyen munka ez? azért érdekel leginkább mert én is ilyen helyen szeretnék dolgozni :-)

21F



2019. ápr. 20. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Horvátország, Bulgária mikor kicsi voltam

Ausztria nyelvtanulás miatt

2019. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg országban jártam már. Európaban Portugália tetszett nagyon a tengerpartja miatt. Amerikában leginkább Colorado, Utah, Kalifornia, Arizona tetszett a természeti képződmények, tengerpart miatt.

Egyébként Németországban élek, ez se rossz, itt a németet, a többi helyen angolt használtam.

N32

2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
70%
Annyira sok helyen nem voltam de ahol jártam az mind álomutazás volt számomra!Ahol fürödni voltam azok közül a Seychelle-szigetek volt a legjobb!A kirándulós,természetnézős utak közül pedig Namíbia volt a legszebb!Egyébként egyik sem üzleti út volt de egyik ismerősöm vadász és ő gyakran jár vadászni Namíbiába a milliós repülőjegy ellenére is!(szokott zsiráfokat,antilopokat..egyéb állatokat lőni persze a helyi vadásztársasággal hogy csak a beteg egyedeket lőjje le,és haza is hozza a preparátumokat tele van vele a háza)(és bocsi a félregépelésekért)
2019. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Ahol életvitelszerűen éltem és dolgoztam huzamosabb ideig:

USA

Hollandia

UK

Málta


Turistaként meg rengeteg helyen. Én mindenhol jól éreztem magam.

2019. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
4 kontinensen jartam tehat sok orszag tetszett
2019. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

USA-ba dolgoztam diakkent, es New York a kedvemc varosom, elkepeszto hely, de az egesz orsuag tele van csodakkal (bar ez a legtobb orszagra igaz ;)


Mexiko a kedvencem (csodas partok, kulturalis dolgok, kedves emberek)

Europabol pedig Montenegro es Spanyolorszag , ha varos akkor Parizs.:)



De meg nem voltam olyan helyen ami ne nyugozott volna le :)


22F

2019. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Írországban élek.

Olaszországban, Franciaországban, Angliában és Görögországban jártam túristaként, szóval még sajnos nem sok helyen. Mindegyik tetszett, mindenhol angolul beszéltem.

2019. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Szlovénia a kedvencem, igazi kis ékszerdoboz az ország.

Európa nagy részén “fapadosan” jártam, a Balkán még kimaradt, most az van tervben.

Ezen felül voltam az USA-ban pár éve ilyen gyerektábori munkán, meg utána pár városban a Keleti-parton, az is nagyon jó volt; meg tavaly Japánban.

2019. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok országban jártam már, kedvencem nincs, bárhova szívesen visszamennék.
2019. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Csak Európán belül utaztam eddig, de azon belül elég sok országban jártam. Spanyolország, Andorra, Franciaország, Németország, Ausztria, Svájc, Szlovénia, Csehország, Lengyelország, Szlovákia, Románia, Horvátország, Görögország, Hollandia, Olaszország).

Városok közül nagyon tetszett pl. Amsterdam, Barcelona, Strasbourg, Salzburg, Prága, Krakkó. De inkább a természetben szeretek kirándulni, gyönyörű pl. Spanyolországban Mont-Rebei Gorge, Franciaországban Les Orgues d'Ille-sur-Tet homokkősziklái, Szlovéniában a Bohinji-tó környéke és a Skocjan-barlang, Erdélyben a Tordai hasadék és a sóbányák, Ausztriában a Medve-szurdok, a Schneeberg...

2019. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!