Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országban jártál már?...

Milyen országban jártál már? Melyik volt a kedvenced?

Figyelt kérdés

Mi célból mentél ki? Munka, kirándulás?

Hogyan érezted magad?

Helység előnyei, hátrányai?

Tudtál használni valamilyen nyelvet, hogy a helyiekkel megértesd magadat?

Ha munkából kifojólak jutottál ki, milyen munka ez? azért érdekel leginkább mert én is ilyen helyen szeretnék dolgozni :-)

21F



2019. ápr. 20. 19:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
21%
Románia, Szlovákia, Ukrajna,Szerbia,Horvátország. A kedvencem románia volt, fateromnak szét lopták a trabantját a benzinkút kellős közepén nappal.
2019. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
16 orszagban jartam eddig, a szerelmem olaszorszag. Mindig nyaralni mentem.
2019. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

11 országban jártam eddig

Magyarország, Szlovákia, Horvátország, Szlovénia, Olaszország, Ausztria, Franciaország, Németország, Spanyolország, Marokkó, Portugália

A kedvencem Marokkó volt.

Később körbe akarom utazni a földet

2019. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Ausztria,Németország,Csehország,Szlovákia, Románia, Horvátország, Görögország,Szerbia, Macedónia. Ezekben az országokban jártam eddig. Kirándulás, nyaralás céljából. Angolul és németül beszélek,megértettek mindenhol.
2019. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Ausztriai, Németország, Olaszország, Oroszország, Svájc, Csehország, Ukrajna, Szlovákia, Szlovénia, Horvátország, Szerbia, Svédország. Ezekben az országokban jártam eddig. Számomra Svájc volt a number one.
2019. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Blau Kind ***** válasza:
36%
Tündérországban (Lewis Carroll: Sylvie és Bruno). "A belső utazások a leghosszabbak és a legszebbek." Igazából rengeteg országot bejártam már, de otthon és boldogan csak a saját elmémben éreztem jól magam. Ez a fajta boldogság az epikureizmus, ami a hedonizmus alapja. (Csak attól akadok ki rendesen, hogy néhány nagyon kiművelt emberfővel találkoztam már, aki szerint az én életem a hedonizmustól távol áll. Szóval ezt a fajta butaságot, ami az epikureizmust, mint hedonizmust nem ismeri, azóta sem feledem, elámulok rajta, csak ámulatomat nem látja senki sem.)
2019. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

Magyarország, Szlovákia, Románia, Ausztria, Szerbia, Olaszország, Lengyelország, Csehország, Észak-Macedónia, Görögország

Egyértelműen Görögország volt a kedvencem, imádtam a tengerpartok szépséget, Görögország mediterrán hangultát, az emberek lazaságát, az időjárást, azt hogy egyáltalán nem drága és a kajáit (feta sajt, tzatziki, de a gyrosuk nem jött be). Nyaralás céljából voltam kint. Angolul beszéltem végig, elég jól értették, de elég durva akcentusuk van, volt mikor csak néztem mit beszél (és nem az angoltudásom miatt).

17/L

2019. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden kontinensen jártam már Antarktisz kivételével.


Ahol éltem : Brazília ,Románia, Magyarország, Izland,Spanyolország,Izrael,Hong Kong, Új Zéland, USA, Kanada, és Chile.

Ezek közül Brazília nőtt a szívemhez.Azóta van ott lakásunk, és állandó lakosként vagyok regisztrálva, hamarosan állampolgár leszek.

Ami a legjobban tetszett turistaként:


British Colombia állam, Szenegál, Elefántcsontpart, Tasmania, Norvégia, Cayman-szigetek, Grenada, Trinidad és Venezuela.(itt jónéhány éve jártam, mostanában nem mennék oda :-)

2020. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%
18.-s Venezuela miatt nagyon irigyellek.
2020. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

Helyek, ahol jártam: Ausztria, Horvátország, Szlovákia, Ukrajna és Törökország.


Törökországban fél évet éltem. Elég volt, köszönöm szépen, soha többet!


Horvátország volt a kedvencem a tenger miatt.

2020. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!