Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek van...

Mingzu kérdése:

Van itt valaki akinek van tapasztalata, esetleg volt már a Dél Rey International által közvetített szállodai munkán?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kimenni dolgozni a nyáron, de nem hiszek a szponzorált véleményeknek. Tényleg olyan jó mint amilyennek beállítják? Megéri hónapokat ott tölteni?

2019. ápr. 24. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam és mosogatnom kellett a ruhákat, de tányéron!
2019. ápr. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én voltam kint velük Cipruson, animátorkodni, 3 éve. A céggel magával nem volt gondom, segítettek mindenben, akkor is, mikor kint problémám akadt. A kinti céggel már inkább voltak fentartásaim. De ez változó lehet, nagyon nehéz megmondani, hogy te milyen helyet fogsz ki, meg függ attól is, hogy milyen fajta munkát vállalsz, melyik országban? Ha gondolod, nyugodtan írj privátot.
2019. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!