Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Worldventures...

Ismeri valaki a Worldventures nevű céget/szolgáltatást? Kicsit piramisjátéknak tűnik.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm belépett, de titokzatoskodik, viszont engem is be akar léptetni.

Neki mi érdeke fűződik ahhoz, hogy én belépjek? Piramisjáték az egész? Mennyi a havidíja ennek? Megéri befizetni?


2019. ápr. 24. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Pár éve az én ismerősi körömön is végigfutott a dolog. Már nem emlékszem, de elég komoly havidíj volt, aminek egy részét le lehetett utazni.

Én azt láttam az egészben, hogy a szállodák találták ki, hogy holtszezonban látszólag olcsón eladják a szálláshelyeket a tagoknak. Mehetsz novemberben olcsón a görög tengerpartra :-) Repülőjegyek ugyanígy.

2019. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Drágaság, ha neked itt 4 beszervezett ember megesküszik, hogy az a gagyi szervezet a világ legjobbja, te megveszed tényleg????

Az élet nagy dolgaiban kell magad döntsél. Az itteni válaszadók egy része hamis.

Amúgy megpróbálok neked segíteni: csak a fszfejek utaznak az általad megnevezett céggel.

2019. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DeepWater válasza:
0%

Ne azokra hallgass, aki itt kivülállóként pofáznak, hanem olyanokat kérdezz meg, akik utaznak a WorldVenturesszel.


Akkor éri meg csatlakozni, ha szoktatok utazni évente többször is, illetve szándékodban áll évente többször vakációzni.


Ha nem akarnátok utazni, akkor felesleges csatlakozni, mint ahogy felesleges fitneszbérletet venni, ha nem akarsz mozogni.

2019. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktunk utazni, de nem mindegy, mikor. Szezonon kívül nem szívesen mennék tengerpartra, mert minek?! Így kicsit átverésszagúnak tűnik a dolog.
2019. ápr. 29. 16:55
 5/6 Zs1224 válasza:
0%

Sziasztok, a kérdezőhöz: beléptél végül? Tudok itt beszélni olyanokkal akik tagok voltak már? Esetleg megfordult a fejükben egy újra csatlakozás? Iszonyat, hogy mennyit változtattak most, akit érdekel azt szívesen tájékoztatom fel fogja robbantani Európát a WV. Aki most lemarad az tényleg hoppon marad.

Utóirat hallgass a barátodra, valószínűleg meg fog keresni mégegyszer, ha nem akkor te kérdezd meg ,hogy miről is van szó! Utána találkozunk a világ tengerpartjain ;)

2019. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Csődbe is ment ez a remek cég.

Lehet hivatkozni a koronára, de a Booking és az Expedia sem kért csődvédelmet, csak az a tagsági díjakat szedő Kheopsz-képződmény.

2020. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!