Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hány évesen utaztatok...

Ti hány évesen utaztatok egyedül nagyobb útra?

Figyelt kérdés

Lengyelországba mennék egyedül, vonattal vagy flixbusszal jövő nyáron, akkor már 18 évesen.


Egy interpalsról megismert ismerőshöz mennék. Ahogy néztem eddig az útiköltség nem ver földhöz, a szállás meg nála lenne. (Legrosszabb esetben ha áver egy szállodában, ezek is vannak 10-20ezres kategóriában)


2019. máj. 19. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
14
2019. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen, Londonba nővéremhez, repülővel.
2019. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hatévesen egyedül mentem az iskolába.
2019. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 11 évesen repültem egyedül Lengyelországból haza, mert szüleim nem fértek fel a gépre. Igaz, abban az életkorban ez csak földi kísérő személyzettel és nyakba akasztott kíséret nélküli gyerek (UM) táblával ment és itthon is nagybàtyám várt.


De 14 évesen egy amerikai diákcsere programra már tök egyedül utaztam, felnőtt kísérő nélkül. Nyilván ott is kellett papír, hogy ez így oké a szülők részéről.


Aztán 15 évesen már ezt sem kérték, mehettek a prágai, szlovákiai utazások a haverokkal.

2019. máj. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, amikor először utaztam el egyedül egy hétvégére, Prágába mentem, annyira imádtam, hogy pár héttel később elmentem Krakkóba is, mindez stoppal.
2019. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Idáig nekem elég hihetetlennek tűntek akár Pestre is felmenni, de szerintem én voltam/vagyok túl életképtelen 😄
2019. máj. 20. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
25 évesen svájcba, háztól-házig fuvarral :D
2019. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 évesen csoportos utazás Olaszországba a sulival.
2019. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!