Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiába megyünk kirándulni...

Szerbiába megyünk kirándulni nagyobb csoporttal (30-40fő), kirándulóbusszal. Cigarettát szeretnék venni, viszonylag nagyobb mennyiségben (1-2 karton) és valószínű nemcsak én egyedül. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Mennyire szigorú a határ ellenőrzés, diák buszra is feljönnek átkutatni visszafele a poggyászt?(előzetes útlevél/személyi igazolvány bemutatása után)Köszönöm a segítséget előre!

2013. ápr. 4. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam busszal diákcsoporttal. (Mindkét esetben felnőtt kísérőként.) Amikor 10-12 éves gyerekekkel voltam, a felnőtteket megkérdezték, de nem ellenőrizték, amikor 17-18 évesekkel, szétkapták a buszt, és egyenként ellenőrizték a csomagokat. Hihetetlen, mi mindent próbáltak becsempészni, és nem csak a diákok, hanem a tanárok is. Végül a felnőttek kaptak csak pénzbüntetést, a diákoktól csak elkobozták a megengedett mennyiségen felüli alkoholt és cigarettát.


Persze két esetből nem lehet általánosítani, de szerintem reális esély van rá, hogy ellenőrizzenek.

2013. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!